Aizņemies droši kopā ar Ferratum!

ferratumReizi pa reizi ikvienam sanāk nokļūt finansiālās problēmās. Piemēram jūs jau sen rūpīgi plānojat un gatavojaties kādam pārdomātam pirkumam, taču beigās saprotat, ka jums tam nepietiek naudas. Jebkurā gadījumā Jums var palīdzēt Ferratum nebanku kredītdevējs – varēsiet droši aizņemties bez jebkādiem sarežģījumiem. 

Ja neesat ar Ferratum pakalpojumiem saskārušies pirms tam, tad jums vajadzētu zināt, ka naudas aizdevumam pieteikties ir ļoti vienkārši un nav pārāk laikietilpīgi. Pats galvenais, ko vajadzētu zināt ir tas, ka kopā galvenokārt ir pieejami 3 kredītu veidi. Patēriņa kredīts, īstermiņa aizdevums un kredītlimita aizdevums. Pieteikties šiem kredītiem ir ļoti vienkārši un ātri, toties vajadzētu atcerēties to, ka katram no aizdevuma veidiem ir atšķirīgi pieteikšanās nosacījumi. Jums ir jāaizpilda pieteikuma forma Ferratum.lv mājaslapā. Varat to darīt ar datora palīdzību vai ar telefonu, vai kādu citu iekārtu. Pieteikuma izskatīšana notiks 15 minūšu laikā, atbildi saņemsiet tik pat kā uzreiz pēc pieteikuma nosūtīšanas. Ja pieteikuma izskatīšana būs veiksmīga, tad nākamais, ko saņemsiet būs pieprasītais naudas daudzums jūsu bankas kontā. Vienīgais maksājums, kurš jums būs jāveic pieteikuma procesā ir identifikācijas maksājums 0.01 eiro apmērā. Kredīta apjoms, kurš jums tiks piešķirts, ir atkarīgs no jūsu kredītvēstures un maksāt spējas.

Īstermiņa aizdevums būs īstais priekš Jums tādā gadījumā, kad vēlaties aizņemties nelielu summu uz nelielu laika periodu. Jums jābūt vismaz 21 gadu vecam un ne vecākam par 75 gadiem, lai varētu pieteikties tieši šim kredīta veidam. Kredīta apjoms, kuru drīkstat saņemt, ja esat ilgstošs klients, ir līdz pat 400 eiro. Maksimālais aizdevuma termiņš ir 30 dienas. Ja varat atdot aizņēmumu ātrāk, tad ir iespējams par atmaksas termiņu izvelēties arī 15 dienas. Ja ņemat īstermiņa kredītu pie Ferratum pirmo reizi, tad varēsiet saņemt līdz 350 eiro, toties Jums netiks piemērota aizdevuma maksa. Varēsiet atmaksāt tieši tik daudz cik aizņēmāties.

Patēriņa kredīts ir ilgtermiņa aizdevums, kuru varēsiet atmaksāt veicot fiksētus mēneša maksājumus. Tas vairāk ir domāts patstāvīgiem klientiem, kuri ir gatavi uzņemties saistības lieliem pirkumiem. Maksimālais apjoms, kuru varēsiet saņemt būs 1500 eiro. Atmaksas termiņš var būt gan 6 mēneši, gan arī 1 gads. Lai pieteiktos šim kredīta veidam ir jāievēro arī vecuma ierobežojums. Jābūt ne jaunākam par 25 gadiem, kā arī jābūt stabiliem ikmēneša ienākumiem un nedrīkst būt slikta kredītvēsture.

Kredītlimita aizdevums ir līdzīgs banku aizdevumiem. Aizdevuma apjoms ir atkarīgs no jūsu atmaksas iespējas. Jauniem klientiem tas var būt līdz pat 1000 eiro, savukārt esošiem līdz 1200 eiro. Pirmās 30 dienas būs bez komisijas maksas, bet tikai jauniem klientiem. Tas principā ir tas pats, kas ātrais kredīts. Jūsu pieteikums tiek izskatīts pāris minūtēs, un nauda tiek pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu īpaši neizvērtējot aizdevuma iemeslus.

Maksa par jebkuru no aizdevumiem vienmēr būs atkarīga no izvēlētā atmaksāšanas perioda un naudas daudzuma, ko esat aizņēmies. Tāpēc, pirms izvēlaties ņemt kredītu, rūpīgi apdomājat un izvērtējat atmaksāšanas periodu un aizņēmuma apjomu.


RSS RSS

  • Uzzini kādas riepas nepieciešamas ziemai
    Auto allaž jābūt teicamā stāvoklī, lai Jūs neapdraudētu pats sevi un apkārtējos. Riepu centra speciālisti gatavi palīdzēt katram savam klientam, lai maksimāli pielāgotu vajadzīgās riepas braukšanas veidam un attiecīgajam auto. Jūs droši varat arī iepazīties ar cita veida pakalpojumiem, kas noder visiem, kam svarīgs ļoti kvalitatīvs apkalpošanas serviss un īp […]
  • Kā strādāt no mājām, un ko darīt, ja naudas pietrūkst?
    Lai cik ļoti to nevēlētos un censtos ietaupīt ik mēnesi, tomēr dažreiz gadās tā, ka naudas pietrūkst. Kādu nedēļas nogali gribētu doties uz SPA, pasēdēt ar draugiem kādā pirtiņā lauku mājās, nopirkt jaunu kleitu vai aizbraukt uz pāris dienām uz Parīzi – naudas šādām lietām pietrūkst. Tā nu tas ir. Labi, varbūt uz Parīzi braukt […]
  • Izvēlieties atbilstošāko apdrošināšanu
    Visiem zināms, ka ir nereāli daudzi cilvēki, kas izvēlas šos konkrētos pakalpojumus, tādēļ ir iespējams izvēlēties dažādas kompānijas, kas tos piedāvā. Katru apdrošināšanas polisi ievērojama daļa cilvēku biežāk noformē internetā, ietaupot savu brīvo laiku. Paralēli OCTA primārajai apdrošināšanai būtu vēlams izraudzīties vēl ko, tomēr to izvēlas pats klients. […]