Aizņemies droši kopā ar Ferratum!

ferratumReizi pa reizi ikvienam sanāk nokļūt finansiālās problēmās. Piemēram jūs jau sen rūpīgi plānojat un gatavojaties kādam pārdomātam pirkumam, taču beigās saprotat, ka jums tam nepietiek naudas. Jebkurā gadījumā Jums var palīdzēt Ferratum nebanku kredītdevējs – varēsiet droši aizņemties bez jebkādiem sarežģījumiem. 

Ja neesat ar Ferratum pakalpojumiem saskārušies pirms tam, tad jums vajadzētu zināt, ka naudas aizdevumam pieteikties ir ļoti vienkārši un nav pārāk laikietilpīgi. Pats galvenais, ko vajadzētu zināt ir tas, ka kopā galvenokārt ir pieejami 3 kredītu veidi. Patēriņa kredīts, īstermiņa aizdevums un kredītlimita aizdevums. Pieteikties šiem kredītiem ir ļoti vienkārši un ātri, toties vajadzētu atcerēties to, ka katram no aizdevuma veidiem ir atšķirīgi pieteikšanās nosacījumi. Jums ir jāaizpilda pieteikuma forma Ferratum.lv mājaslapā. Varat to darīt ar datora palīdzību vai ar telefonu, vai kādu citu iekārtu. Pieteikuma izskatīšana notiks 15 minūšu laikā, atbildi saņemsiet tik pat kā uzreiz pēc pieteikuma nosūtīšanas. Ja pieteikuma izskatīšana būs veiksmīga, tad nākamais, ko saņemsiet būs pieprasītais naudas daudzums jūsu bankas kontā. Vienīgais maksājums, kurš jums būs jāveic pieteikuma procesā ir identifikācijas maksājums 0.01 eiro apmērā. Kredīta apjoms, kurš jums tiks piešķirts, ir atkarīgs no jūsu kredītvēstures un maksāt spējas.

Īstermiņa aizdevums būs īstais priekš Jums tādā gadījumā, kad vēlaties aizņemties nelielu summu uz nelielu laika periodu. Jums jābūt vismaz 21 gadu vecam un ne vecākam par 75 gadiem, lai varētu pieteikties tieši šim kredīta veidam. Kredīta apjoms, kuru drīkstat saņemt, ja esat ilgstošs klients, ir līdz pat 400 eiro. Maksimālais aizdevuma termiņš ir 30 dienas. Ja varat atdot aizņēmumu ātrāk, tad ir iespējams par atmaksas termiņu izvelēties arī 15 dienas. Ja ņemat īstermiņa kredītu pie Ferratum pirmo reizi, tad varēsiet saņemt līdz 350 eiro, toties Jums netiks piemērota aizdevuma maksa. Varēsiet atmaksāt tieši tik daudz cik aizņēmāties.

Patēriņa kredīts ir ilgtermiņa aizdevums, kuru varēsiet atmaksāt veicot fiksētus mēneša maksājumus. Tas vairāk ir domāts patstāvīgiem klientiem, kuri ir gatavi uzņemties saistības lieliem pirkumiem. Maksimālais apjoms, kuru varēsiet saņemt būs 1500 eiro. Atmaksas termiņš var būt gan 6 mēneši, gan arī 1 gads. Lai pieteiktos šim kredīta veidam ir jāievēro arī vecuma ierobežojums. Jābūt ne jaunākam par 25 gadiem, kā arī jābūt stabiliem ikmēneša ienākumiem un nedrīkst būt slikta kredītvēsture.

Kredītlimita aizdevums ir līdzīgs banku aizdevumiem. Aizdevuma apjoms ir atkarīgs no jūsu atmaksas iespējas. Jauniem klientiem tas var būt līdz pat 1000 eiro, savukārt esošiem līdz 1200 eiro. Pirmās 30 dienas būs bez komisijas maksas, bet tikai jauniem klientiem. Tas principā ir tas pats, kas ātrais kredīts. Jūsu pieteikums tiek izskatīts pāris minūtēs, un nauda tiek pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu īpaši neizvērtējot aizdevuma iemeslus.

Maksa par jebkuru no aizdevumiem vienmēr būs atkarīga no izvēlētā atmaksāšanas perioda un naudas daudzuma, ko esat aizņēmies. Tāpēc, pirms izvēlaties ņemt kredītu, rūpīgi apdomājat un izvērtējat atmaksāšanas periodu un aizņēmuma apjomu.


RSS RSS

  • Iepazīt pasauli būs drošāk
    Jebkurā gadījumā noteiktā ceļojuma apdrošināšana jāiegādājas vienmēr, lieki nedomājot par attiecīgās atpūtas vietu. Ceļojumu speciālā apdrošināšana online tiek piedāvāta ļoti operatīvi, pietam nav speciāli pašam jādodas pie izvēlētā apdrošinātāja uz biroju. Lai katram klientam būtu iespēja maksimāli pietuvināt visus pieejamos piedāvājumus savai situācijai, i […]
  • Tag Heuer zīmola rokas pulksteņi – kvalitāte, luksus un elegance
    Šveices pulksteņus raksturo perfekts mehānisms, ko amata meistari gatavo jau no 16.gs.viuds.  Tie kalpo nevainojami un noteikti ne reizi nepievils. Tas viennozīmīgi ir ieguldījums ilgtermiņā, jo katra sīkākā detaļa noslīpēta un pārdomāta, lai sniegtu labāko, ko vien pulksteņmeistari var piedāvāt. Mirdzošs tērauds, mūsdienīga funkcionalitāte kvarca vai mehāni […]
  • Modernās reklāmas pirmsākumi
    Reklāma, kādu to pazīstam šodien, ir pamazām attīstījusies laika gaitā. Reklāmas pirmsākumi meklējami jau senajā Ēģiptē, Grieķijā un Arābu zemēs, kur, izmantojot papirosus tika reklamēti dažādi medicīniski eliksīri vai arī ietekmīgi politiķi.  Protams, reklāma uz papirosiem senajā Ēģiptē krietni atšķīrās no mūsdienu reklāmām gan pēc formas, gan saturiski. Šo […]