Ātrie kredīti un Patēriņa kredīti – Ko izvēlēties?

           kredītkartes

   Iespēja aizņemties kredītus ir palikusi aizvien populārākā, tādēļ aizdevēji un to sniegtās iespējas ir pielāgojušās pieprasījumam. Radusies konkurence, kura savā ziņā ir izdevīga patērētājam, jo katrs grib piedāvāt savu pakalpojumu, kā vispievilcīgāko. Tiek piedāvāti dažādi bonusi un lojalitātes programmas, kā arī tiek piedāvāti dažāda veida kredīti. Ja ir jāizvēlas starp ātrajiem kredītiem un patēriņa kredītiem, tad vispirms ir nepieciešams saprast kredīta mērķi.

            Mērķi var būt dažādi, gan lielāki, gan mazāki. Tāpat kā nepieciešamība pēc naudas var būt dažāda. Var rasties negaidīti izdevumi, kad kavējas ikmēneša alga vai  ir rūpīgi izplānots atvaļinājuma brauciens, kuru jau gadu esi gaidījis. Lai ievēlētos, kurš būs piemērotākais, noteikti ir jāsaprot kādam mērķim tiks izmantota nauda un kāda summa ir nepieciešama.

            Ātrie kredīti izceļas ar iespēju saņemt tos ātri un nekavējoties, bet pārsvarā tās ir nelielas summas, kuras mērāmas dažos simtos eiro. Tas būs lielisks risinājums īstermiņa, steidzamām problēmām. Kad nedaudz kavējas alga, negaidīti rodas iespēja iegādāties ļoti izdevīgu piedāvājumu, bet līdz algai vēl ir jāgaida un tā tālāk. Šādos gadījumos ātrais kredīts būs piemērots. Ātrā kredīta termiņi parasti ir pa 30 dienām jeb vienu mēnesi.

            Ja tiek domāts par patēriņa kredītu, tad jāzina, ka tas ir aizdevums noteiktu mērķu īstenošanai. Ja ir nepieciešams iegādāties automašīnu, veikt remontu mājās vai nepieciešama nauda medicīnas izdevumu segšanai, tad noteikti derēs patēriņa kredīts. Summas, kuras var saņemt patēriņa kredītam ir daudz lielākas nekā ātrajiem kredītiem. Ir iespējams arī saņemt ātro kredītu pat dažu tūkstošu eiro apmērā, bet to piedāvā ļoti maz kompānijas. Ja nepieciešami līdzekļi patiešām nozīmīgām lietām uz ilgākiem termiņiem, tad patēriņa kredīts būs piemērotākais.

            Lai varētu izvēlēties sev piemērotāko aizdevēju kredīta saņemšanai, var doties uz Gudriem.lv un iepazīties ar tur esošajiem kreditoru sarakstiem. Gudriem.lv ir kvalitatīva informācijas bāze, lai varētu iepazīties ar drošiem un populāriem aizdevējiem Latvijā. Ir iespēja apskatīt visu informāciju ļoti pārredzami un saprotami, lai veiktu salīdzinājumu. Jāatceras, ka, lai saņemtu kredītu, neatkarīgi vai tas ir ātrais vai patēriņa kredīts, ir nepieciešama pozitīva kredītvēsture. Kredītvēsture ir svarīga aizdevējam, kad tiek izskatīts kredīta pieprasījums. Nepieciešams arī izvērtēt nepieciešamību pēc kredīta un savas iespējas to apmaksāt.

            Ja ir nosprausts mērķis vai pēkšņi nepieciešama nauda, tad viss kas nepieciešams ir doties pie izvēlētā kreditora personiski vai internetā jāaizpilda kredīta pieprasījums. Kad nauda būs kontā to varēs droši izmantot sev nepieciešamajam mērķim. Viss ir vienkārši un bez apslēptiem noteikumiem. Izvēlies, piesakies un izmanto kredītu sniegtās iespējas, lai finansētu nepieciešamo.


RSS RSS

  • Iepazīt pasauli būs drošāk
    Jebkurā gadījumā noteiktā ceļojuma apdrošināšana jāiegādājas vienmēr, lieki nedomājot par attiecīgās atpūtas vietu. Ceļojumu speciālā apdrošināšana online tiek piedāvāta ļoti operatīvi, pietam nav speciāli pašam jādodas pie izvēlētā apdrošinātāja uz biroju. Lai katram klientam būtu iespēja maksimāli pietuvināt visus pieejamos piedāvājumus savai situācijai, i […]
  • Tag Heuer zīmola rokas pulksteņi – kvalitāte, luksus un elegance
    Šveices pulksteņus raksturo perfekts mehānisms, ko amata meistari gatavo jau no 16.gs.viuds.  Tie kalpo nevainojami un noteikti ne reizi nepievils. Tas viennozīmīgi ir ieguldījums ilgtermiņā, jo katra sīkākā detaļa noslīpēta un pārdomāta, lai sniegtu labāko, ko vien pulksteņmeistari var piedāvāt. Mirdzošs tērauds, mūsdienīga funkcionalitāte kvarca vai mehāni […]
  • Modernās reklāmas pirmsākumi
    Reklāma, kādu to pazīstam šodien, ir pamazām attīstījusies laika gaitā. Reklāmas pirmsākumi meklējami jau senajā Ēģiptē, Grieķijā un Arābu zemēs, kur, izmantojot papirosus tika reklamēti dažādi medicīniski eliksīri vai arī ietekmīgi politiķi.  Protams, reklāma uz papirosiem senajā Ēģiptē krietni atšķīrās no mūsdienu reklāmām gan pēc formas, gan saturiski. Šo […]