Ātrie kredīti un Patēriņa kredīti – Ko izvēlēties?

           kredītkartes

   Iespēja aizņemties kredītus ir palikusi aizvien populārākā, tādēļ aizdevēji un to sniegtās iespējas ir pielāgojušās pieprasījumam. Radusies konkurence, kura savā ziņā ir izdevīga patērētājam, jo katrs grib piedāvāt savu pakalpojumu, kā vispievilcīgāko. Tiek piedāvāti dažādi bonusi un lojalitātes programmas, kā arī tiek piedāvāti dažāda veida kredīti. Ja ir jāizvēlas starp ātrajiem kredītiem un patēriņa kredītiem, tad vispirms ir nepieciešams saprast kredīta mērķi.

            Mērķi var būt dažādi, gan lielāki, gan mazāki. Tāpat kā nepieciešamība pēc naudas var būt dažāda. Var rasties negaidīti izdevumi, kad kavējas ikmēneša alga vai  ir rūpīgi izplānots atvaļinājuma brauciens, kuru jau gadu esi gaidījis. Lai ievēlētos, kurš būs piemērotākais, noteikti ir jāsaprot kādam mērķim tiks izmantota nauda un kāda summa ir nepieciešama.

            Ātrie kredīti izceļas ar iespēju saņemt tos ātri un nekavējoties, bet pārsvarā tās ir nelielas summas, kuras mērāmas dažos simtos eiro. Tas būs lielisks risinājums īstermiņa, steidzamām problēmām. Kad nedaudz kavējas alga, negaidīti rodas iespēja iegādāties ļoti izdevīgu piedāvājumu, bet līdz algai vēl ir jāgaida un tā tālāk. Šādos gadījumos ātrais kredīts būs piemērots. Ātrā kredīta termiņi parasti ir pa 30 dienām jeb vienu mēnesi.

            Ja tiek domāts par patēriņa kredītu, tad jāzina, ka tas ir aizdevums noteiktu mērķu īstenošanai. Ja ir nepieciešams iegādāties automašīnu, veikt remontu mājās vai nepieciešama nauda medicīnas izdevumu segšanai, tad noteikti derēs patēriņa kredīts. Summas, kuras var saņemt patēriņa kredītam ir daudz lielākas nekā ātrajiem kredītiem. Ir iespējams arī saņemt ātro kredītu pat dažu tūkstošu eiro apmērā, bet to piedāvā ļoti maz kompānijas. Ja nepieciešami līdzekļi patiešām nozīmīgām lietām uz ilgākiem termiņiem, tad patēriņa kredīts būs piemērotākais.

            Lai varētu izvēlēties sev piemērotāko aizdevēju kredīta saņemšanai, var doties uz Gudriem.lv un iepazīties ar tur esošajiem kreditoru sarakstiem. Gudriem.lv ir kvalitatīva informācijas bāze, lai varētu iepazīties ar drošiem un populāriem aizdevējiem Latvijā. Ir iespēja apskatīt visu informāciju ļoti pārredzami un saprotami, lai veiktu salīdzinājumu. Jāatceras, ka, lai saņemtu kredītu, neatkarīgi vai tas ir ātrais vai patēriņa kredīts, ir nepieciešama pozitīva kredītvēsture. Kredītvēsture ir svarīga aizdevējam, kad tiek izskatīts kredīta pieprasījums. Nepieciešams arī izvērtēt nepieciešamību pēc kredīta un savas iespējas to apmaksāt.

            Ja ir nosprausts mērķis vai pēkšņi nepieciešama nauda, tad viss kas nepieciešams ir doties pie izvēlētā kreditora personiski vai internetā jāaizpilda kredīta pieprasījums. Kad nauda būs kontā to varēs droši izmantot sev nepieciešamajam mērķim. Viss ir vienkārši un bez apslēptiem noteikumiem. Izvēlies, piesakies un izmanto kredītu sniegtās iespējas, lai finansētu nepieciešamo.


RSS RSS

  • Uzzini kādas riepas nepieciešamas ziemai
    Auto allaž jābūt teicamā stāvoklī, lai Jūs neapdraudētu pats sevi un apkārtējos. Riepu centra speciālisti gatavi palīdzēt katram savam klientam, lai maksimāli pielāgotu vajadzīgās riepas braukšanas veidam un attiecīgajam auto. Jūs droši varat arī iepazīties ar cita veida pakalpojumiem, kas noder visiem, kam svarīgs ļoti kvalitatīvs apkalpošanas serviss un īp […]
  • Kā strādāt no mājām, un ko darīt, ja naudas pietrūkst?
    Lai cik ļoti to nevēlētos un censtos ietaupīt ik mēnesi, tomēr dažreiz gadās tā, ka naudas pietrūkst. Kādu nedēļas nogali gribētu doties uz SPA, pasēdēt ar draugiem kādā pirtiņā lauku mājās, nopirkt jaunu kleitu vai aizbraukt uz pāris dienām uz Parīzi – naudas šādām lietām pietrūkst. Tā nu tas ir. Labi, varbūt uz Parīzi braukt […]
  • Izvēlieties atbilstošāko apdrošināšanu
    Visiem zināms, ka ir nereāli daudzi cilvēki, kas izvēlas šos konkrētos pakalpojumus, tādēļ ir iespējams izvēlēties dažādas kompānijas, kas tos piedāvā. Katru apdrošināšanas polisi ievērojama daļa cilvēku biežāk noformē internetā, ietaupot savu brīvo laiku. Paralēli OCTA primārajai apdrošināšanai būtu vēlams izraudzīties vēl ko, tomēr to izvēlas pats klients. […]