Compensa ceļojuma apdrošināšana.

gaisa balons

Latvijā iegādāties ceļojuma apdrošināšanas polisi piedāvā iegādāties vairākas apdrošināšanas kompānijas. Visbiežāk cilvēki izvēlas iegādāties polisi no kompānijām par kurām dzirdētas labas atsauksmes, kā arī no tām, kuras ir pašas populārākās Latvijā. Iespējams, esi dzirdējis par apdrošināšanas kompāniju Compensa, bet, varbūt, šī ir Tava pirmā sastapšanās ar šo kompāniju. Neatkarīgi no tā, vēlamies Tev pastāstīt par Compensa ceļojuma apdrošināšanu. Tas var kļūt par lielisku draugu, ja dodies ceļojumos uz ārzemēm un vēlies būt drošs, ka arī tad, ja ceļojuma laikā gadīsies kāds nepatīkams starpgadījums, piemēram, ar nozaudētu bagāžu, Compensa ceļojuma apdrošināšanas polise segs izdevumus, kas būs radušies. Tā ir lieliska iespēja iegūt papildus drošības sajūtu ceļojuma laikā, neatkarīgi no tā, vai ceļojumā dodies uz 5 dienām vai arī mēnesi.

Palīdzība

Ja ceļojuma laikā Apdrošinātā persona saslims vai arī nonāks slimnīcā kāda negadījuma rezultātā, bet personai līdzi būs kāds mājdzīvnieks, ceļojuma apdrošināšanas polise segs izdevumus, kas saistīti ar mājdzīvnieka uzturēšanos dzīvnieku viesnīcā. Savukārt, ja būs nepieciešams nogādāt dzīvnieku atpakaļ uz mītnes zemi, arī tādā gadījumā izdevumi tiks kompensēti. Palīdzības apdrošināšanā ietilpst arī bērna aprūpe, kā arī juridiskie un tulka pakalpojumi, ja tādi būs nepieciešami. Izdevumi tiks segti arī Apdrošinātās personas pazušanas gadījumā. Compensa ceļojumu apdrošināšana segs visus izdevumus, kas būs ar to saistīti.

Medicīniskie izdevumi

Ja ceļojuma laikā gadīsies saslimt, tiks kompensēti izdevumi, kas saistīti ar neatliekamo medicīnisko palīdzību. Ja Apdrošinātajai personai būs nepieciešams pirms laika doties atpakaļ uz mītnes zemi, arī tādā gadījumā ceļojumu apdrošināšana segs izdevumus, kas radīsies.

Izmaiņas ceļojumā un bagāža

Ja kāda iemesla dēļ Apdrošinātajai personai nāksies ceļojumu priekšlaicīgi apturēt, tiks segti izdevumi, kas saistīti ar personas nokļūšanu atpakaļ mītnes zemē. Apdrošināšana paredz arī to, ka gadījumā, ja reiss aizkavēsies vai arī tiks atcelts kādu iemeslu dēļ, tiks segti ceļa izdevumi uz un no lidostas, kā arī segti viesnīcas un ēdināšānas izdevumi. Bieži vien nākas dzirdēt gadījumus par nozaudētu bagāžu ceļojuma laikā. Ar polises palīdzību iespējams būt drošam, ka arī gadījumā, ja bagāža tiks nozaudēta, tiks segti izdevumi, lai iegādātos pirmās nepieciešamības preces un apģērbu.

bagāža

Compensa piedāvā iegādāties ceļojuma apdrošināšanu internetā, kas nozīmē, ka Tev nebūs nepieciešamība doties uz apdrošināšanas kompānijas biroju vai arī pildīt birokrātiskus papīrus, lai iegādātos polisi. To vari izdarīt Compensa mājaslapā dažu minūšu laikā jebkurā laikā un vietā. Papildus ceļojumu apdrošināšanas iegādei, Compensa piedāvā iegādāties arī mājokļa apdrošināšanu. Tas būs lielisks risinājums, kā būt drošam, ka gadījumā, ja mājās notiks kādi negaidīti notikumi, kas izraisīs zaudējumus, Compensa mājokļa apdrošināšāna spēs šos zaudējumus segt! Iegādājies Compensa polisi un dodies ceļojumā droši!


RSS RSS

  • Uzzini kādas riepas nepieciešamas ziemai
    Auto allaž jābūt teicamā stāvoklī, lai Jūs neapdraudētu pats sevi un apkārtējos. Riepu centra speciālisti gatavi palīdzēt katram savam klientam, lai maksimāli pielāgotu vajadzīgās riepas braukšanas veidam un attiecīgajam auto. Jūs droši varat arī iepazīties ar cita veida pakalpojumiem, kas noder visiem, kam svarīgs ļoti kvalitatīvs apkalpošanas serviss un īp […]
  • Kā strādāt no mājām, un ko darīt, ja naudas pietrūkst?
    Lai cik ļoti to nevēlētos un censtos ietaupīt ik mēnesi, tomēr dažreiz gadās tā, ka naudas pietrūkst. Kādu nedēļas nogali gribētu doties uz SPA, pasēdēt ar draugiem kādā pirtiņā lauku mājās, nopirkt jaunu kleitu vai aizbraukt uz pāris dienām uz Parīzi – naudas šādām lietām pietrūkst. Tā nu tas ir. Labi, varbūt uz Parīzi braukt […]
  • Izvēlieties atbilstošāko apdrošināšanu
    Visiem zināms, ka ir nereāli daudzi cilvēki, kas izvēlas šos konkrētos pakalpojumus, tādēļ ir iespējams izvēlēties dažādas kompānijas, kas tos piedāvā. Katru apdrošināšanas polisi ievērojama daļa cilvēku biežāk noformē internetā, ietaupot savu brīvo laiku. Paralēli OCTA primārajai apdrošināšanai būtu vēlams izraudzīties vēl ko, tomēr to izvēlas pats klients. […]