Daikin – efektīvi siltumsūkņi un kondicionieri

daikin

Mājokļa apsilde ir ārkārtīgi sarežģīts un komplicēts jautājums, jo apkures veidu parasti izvēlas visam mājokļa pastāvēšanas laikam. Izvēle sevī iekļauj gan pieļaujamo budžetu, ikdienas uzturēšanas izmaksas, mobilitāti, apkopes nepieciešamību un biežumu, apkures veidu analīzi un izmaksas, tāpat kā vēl daudzus citus ikdienā būtiskus jautājumus.

Nepareizi pieņemts lēmums var maksāt ļoti dārgi, jo tirgus ir ārkārtīgi pārsātināts ar dažādiem apkures katliem, sistēmām, kas strādā ar tik dažādiem avotiem – gāzi, elektrību vai atjaunojamiem dabas resursiem. Daikin kondicionieri un siltumsūkņi  piedāvā kvalitatīvus, profesionālus, kā arī ergonomiskus risinājumus. Daikin ir pasaulē vadošais inovators un augsta līmeņa tehnikas piegādātājs.

Ilgtermiņa risinājums

Raugoties ilgtermiņā, labs risinājums ir Daikin kondicionieri un siltumsūkņi. Izvēloties siltumsūkni, iespējams apkurināt māju videi draudzīgi un ekonomiski izdevīgi vienlaicīgi, jo šis  ir viens no modernākajiem alternatīvākajiem risinājumiem mājokļa apsildei. Lielākais pluss ir dabas piedāvāto resursu izmantošana un ekoloģiskums. Siltumsūkņu pozitīvais aspekts ir to uzturēšanas izmaksas, kas ir minimālas. Lielākās investīcijas nepieciešamas uzstādīšanas laikā.

Atjaunojamie dabas resursi un to dažādība

Gan Daikin kondicionieri, gan siltumsūkņi ir dažādu veidu, lai spētu apmierināt ikviena vajadzības un vēlmes. Ir trīs veidu siltumsūkņi:

 • gaiss – gaiss, kas ir vienkāršākais. Tā princips ir līdzīgs kondicioniera darbībai un to izmanto gan siltajos, gan aukstajos mēnešos. Būtiskākā atšķirība -  kondicionieri ieteicams izmantot, ja āra temperatūra ir līdz mīnus 5 grādiem pēc Celsija, savukārt gaiss- gaiss sūkni var izmantot līdz pat -25 grādiem.
 • gaiss – ūdens sūknis palīdzēs ātri uzsildīt mājokli un nodrošinās automatizāciju. Parasti gaiss –ūdens sūkni izmanto dzīvokļos, vasarnīcās, mazās mājās. Iekārtas pievienotā vērtība ir tās klusā darbība un arī gaisa attīrīšanas funkcija. Sūknis attīra gaisu no putekļiem un baktērijām, jo tajā  iebūvēti filtri.
 • zemes siltumsūkņi – šis sūknis ir spējīgs nodrošināt ar siltumu arī mīnus 25 grādus, jo kā jaunākās paaudzes izgudrojums, rada patīkamu un omulīgu siltumu. Sūknis ir apvienojams un papildināms ar iebūvētu karstā ūdens sildītāju un akumulācijas ūdens tvertni, kā arī sūkni cirkulācijai. Tāpat tas piedāvā arī klimata kontroles sistēmu.

Kondicionieri

Daikin kondicionierus pasaule pazīst jau sen. Kondicionieru vēsture ir senāka un lai gan tie īsti neatbilst energoefektīvas apkures sistēmas veidam, tomēr arī šajā nozarē Daikin ir spējis izgudrot inovācijas, kas  spēj padarīt ikdienu vēl komfortablāku un patīkamāku.

Zvanot 27088108 vai rakstot info@commodus.lv iespējams saņemt detalizētāku un sīkāku informāciju.


RSS RSS

 • Ko darīt vasaras brīvlaikā?
  Skolēniem vārdu salikums “vasaras brīvlaiks” ir nu ļoti tīkams ausīm! Ko tik nevar sadarīt, piedzīvot, izbaudīt vasaras brīvlaikā, kad pats galvenais un labākais aspekts tajā visā – nav jāiet uz skolu! Tiesa, mūsdienu tehnoloģijas savās “ķetnās” ievelk ne vienu vien jauno prātu, kad puse (teju labākajā gadījumā) vasaras tiek pavadīta pie datora ekrāna, spēlē […]
 • Vajadzīga jauna parfimērija? Ielūkojieties te!
  Ikviens no klientiem pavisam noteikti jau zina, kuras tieši ir viņa iecienītākās smaržas. Tieši tādēļ smaržu interneta veikals dod iespēju saņemt visu vajadzīgo ļoti īsā laikā. Īpaši veidotie raksti būs ideāli piemēroti cilvēkiem, kas tiešām vēlas kārtīgi iepazīt ikvienu no redzamajiem aromātiem. Saprotams, ka piemērotas lietas spēs sameklēt visas sievietes […]
 • Piemērots aizdevums Jūsu tēriņiem
  Katrā aizņemšanās reizē klientiem ir būtiski, lai konkrētais kredīts būtu izcili piemērots viņu ienākumiem un reālajām iespējām atmaksāt. Kredīti ir veidoti no vairākiem faktoriem, tāpēc ir jāpievērš uzmanību katram no tiem, lai spētu izanalizēt, kurš no tiem ir labākais.Vispirms jau jāsaprot, ka aizdevums ir unikāls jau ar to vien, ka ikvienam no tiem ir pa […]