Dažādu veidu dāvanas Ziemassvētkos

220.lv dāvana sievieteiGatavošanās Ziemassvētku svinībām ir pamatīgs uzdevums, it īpaši, ja ģimenes lokā ir mazi bērni. Rotājumi un Ziemassvētku egles sarūpēšana ir nieks salīdzinājumā ar dāvanu meklēšanas vajadzību. Tas samērā bieži aizņem reizēm visu brīvo laiku. Lai dāvanu meklēšana būtu ērta un ātra, izmanto internetā apkopotos padomus dāvanām Ziemassvētkos.

Interesantas dāvanas Ziemassvētkos

Izplānojot dāvanas izraudzīšanos jaunākajiem Ziemassvētku svinētājiem, katru reizi noderīgas ir dažādas attīstošās spēles un rotaļlietas. Par piemēru, dažādas puzles, elektroniskā ābece svešvalodā, tāfeles zīmējumiem u.c. dāvanas, kas būs labs palīgs bērnam attīstoties.

Atceroties bērnības atmiņas, vecāki ar patiku atceras nobraucienus ar ragavām no parka vai pagalma sniega kalniņiem. Pašlaik ragavas interneta veikalā ir daudzveidīgā sortimentā, sākot no maziem paliktņiem un beidzot ar sportiskā stila ragavām ar ar stūri un bremzēm. Aizvien populāras ir vecāku bērnības koka tipa ragavas ar speciālu vilkšanas mehānismu un dažiem modeļiem arī ērtu atzveltni, kurā droši var stumt mazus bērnus. Šobrīd iegādājamas ir dažāda veida ragavas:

 • paliktņi Ābolītis dažādās krāsās;
 • ragavas ar stūri un nolokāmu rokturi;
 • aukstumizturīgas plastmasas ar metālisku sliedi un koka ragavas.

Šķiet, ka maziem bērniem ir samērā viegli piemeklēt attiecīgu Ziemassvētku dāvanu. Viņi jau iepriekš sagatavo sarakstu ar dāvanām Ziemassvētku vecītim ar mazu cerību, ka kādu no kārotām dāvanām varbūt saņems. Saraksta pirmajās rindās var redzēt dažādas bērnu vidū populāras spēļmantas, spēles, bērnības hobiju lietas u.c. Ja izveidotā Ziemassvētku sarakstu iedosiet arī citiem dāvanu sagādātājiem, sagādāsiet iespēju veicināt nebeidzamu brīnumu bērna emocijās. Allaž populāri zēnu dāvanu sarakstos ir Lego komplekti, spuervaroņu figūras, automašīnu komplekti ar garāžām, toties mazajām dāmām lelles, rotu veidošanas komplekti, mazās saimnieces iepriecinās spēļu trauku servīzes kafijas un tējas malkošanas rituālam un citas vecumam aktuālas spēļmantas. Ja ģimenē ir vairāki bērni, tad droši var dāvināt spēļu veikalu, kas ir tik ļoti aizraujoša nodarbe!

Jautras un interesantas dāvanas Ziemassvētkos skolas vecuma bērniem

Plānojot pirkt dāvanu jaunietim, obligāti jāņem vērā viņa stils, intereses un sekošana aktuālajām modes un mobilo iekārtu jaunumiem. Daudzveidīgā sortimentā radošas dāvanas zinātkārām meitenēm un zēniem. Plašā piedāvājumā erudīcijas galda spēļu komplekti, Gudrais plastilīns jautrībai un dažādiem eksperimentiem, meitenīgi rotu veidošanas komplekti  u.c. dāvanas.

Liela dāvanu izvēle bērniem dažādā vecumā ziemas saulgriežu svētkos. Atrodi dāvanas gudri internetā – tur ne tikai iegūsi idejas neparastām dāvanām, bet arī ietaupīsi laiku. Nav retums, ka interneta veikalā ir pirmssvētku atlaides, kas ļaus arī ieekonomēt naudu dāvanu iegādāšanai.

Apskaties dāvanu piedāvājumu 220.lv spiežot - ŠEIT!


RSS RSS

 • Ne visi ir piemēroti ģimnāzijām, bet ģimnāzijas ir piemērotas visiem
  Kad sākumskolas izglītība jau iegūta, pārkāptas pirmās klases arī pamatskolā, varbūt pat jau izvirzījušās vēlmes saistībā ar nākotnes profesiju, kas prasa precīzas un eksaktas zināšanas, tiek meklētas alternatīvas vispārējai vidējajai izglītībai un skatiens tiek vērsts ģimnāziju virzienā. Sākumā tās šķiet biedējošas un neaizsniedzamas, tomēr ieskatoties dziļ […]
 • Kāpēc vajadzētu nomainīt logus?
  Visa veida logi jebkurā situācijā ir svarīga daļa no Jūsu mājokļa, jo tie visi galvenokārt ir atbildīgi par konkrētās mājas iemītnieku prieku un komfortu. PVC tipa logi arī tiek piedāvāti atšķirīgos stilos, jo būtiski atšķiras to rāmju forma, izmēri un citas nianses. Vēl liela privilēģija ir rāmja konkrētās krāsas izvēle, jo tā būs izdevība, kā […]
 • Vajadzīga jauna parfimērija? Ielūkojieties šeit!
  Jebkuras smaržas ir izstrādātas ar neaptveramu aizrautību, tādēļ pircēji spēj novērtēt pilnīgi katru pudelīti. Tieši smaržu interneta veikals vienmēr ļauj cilvēkiem pašiem atrast labākās parfimērijas preces , neņemot vērā atrašanās vietu. Krāšņie preču apraksti ļaus sajust pilnīgi katru smaržu niansi, tādēļ zināsiet, ko šoreiz vēlaties izmēģināt. Jūs visādā […]