Dažādu veidu dāvanas Ziemassvētkos

220.lv dāvana sievieteiGatavošanās Ziemassvētku svinībām ir pamatīgs uzdevums, it īpaši, ja ģimenes lokā ir mazi bērni. Rotājumi un Ziemassvētku egles sarūpēšana ir nieks salīdzinājumā ar dāvanu meklēšanas vajadzību. Tas samērā bieži aizņem reizēm visu brīvo laiku. Lai dāvanu meklēšana būtu ērta un ātra, izmanto internetā apkopotos padomus dāvanām Ziemassvētkos.

Interesantas dāvanas Ziemassvētkos

Izplānojot dāvanas izraudzīšanos jaunākajiem Ziemassvētku svinētājiem, katru reizi noderīgas ir dažādas attīstošās spēles un rotaļlietas. Par piemēru, dažādas puzles, elektroniskā ābece svešvalodā, tāfeles zīmējumiem u.c. dāvanas, kas būs labs palīgs bērnam attīstoties.

Atceroties bērnības atmiņas, vecāki ar patiku atceras nobraucienus ar ragavām no parka vai pagalma sniega kalniņiem. Pašlaik ragavas interneta veikalā ir daudzveidīgā sortimentā, sākot no maziem paliktņiem un beidzot ar sportiskā stila ragavām ar ar stūri un bremzēm. Aizvien populāras ir vecāku bērnības koka tipa ragavas ar speciālu vilkšanas mehānismu un dažiem modeļiem arī ērtu atzveltni, kurā droši var stumt mazus bērnus. Šobrīd iegādājamas ir dažāda veida ragavas:

 • paliktņi Ābolītis dažādās krāsās;
 • ragavas ar stūri un nolokāmu rokturi;
 • aukstumizturīgas plastmasas ar metālisku sliedi un koka ragavas.

Šķiet, ka maziem bērniem ir samērā viegli piemeklēt attiecīgu Ziemassvētku dāvanu. Viņi jau iepriekš sagatavo sarakstu ar dāvanām Ziemassvētku vecītim ar mazu cerību, ka kādu no kārotām dāvanām varbūt saņems. Saraksta pirmajās rindās var redzēt dažādas bērnu vidū populāras spēļmantas, spēles, bērnības hobiju lietas u.c. Ja izveidotā Ziemassvētku sarakstu iedosiet arī citiem dāvanu sagādātājiem, sagādāsiet iespēju veicināt nebeidzamu brīnumu bērna emocijās. Allaž populāri zēnu dāvanu sarakstos ir Lego komplekti, spuervaroņu figūras, automašīnu komplekti ar garāžām, toties mazajām dāmām lelles, rotu veidošanas komplekti, mazās saimnieces iepriecinās spēļu trauku servīzes kafijas un tējas malkošanas rituālam un citas vecumam aktuālas spēļmantas. Ja ģimenē ir vairāki bērni, tad droši var dāvināt spēļu veikalu, kas ir tik ļoti aizraujoša nodarbe!

Jautras un interesantas dāvanas Ziemassvētkos skolas vecuma bērniem

Plānojot pirkt dāvanu jaunietim, obligāti jāņem vērā viņa stils, intereses un sekošana aktuālajām modes un mobilo iekārtu jaunumiem. Daudzveidīgā sortimentā radošas dāvanas zinātkārām meitenēm un zēniem. Plašā piedāvājumā erudīcijas galda spēļu komplekti, Gudrais plastilīns jautrībai un dažādiem eksperimentiem, meitenīgi rotu veidošanas komplekti  u.c. dāvanas.

Liela dāvanu izvēle bērniem dažādā vecumā ziemas saulgriežu svētkos. Atrodi dāvanas gudri internetā – tur ne tikai iegūsi idejas neparastām dāvanām, bet arī ietaupīsi laiku. Nav retums, ka interneta veikalā ir pirmssvētku atlaides, kas ļaus arī ieekonomēt naudu dāvanu iegādāšanai.

Apskaties dāvanu piedāvājumu 220.lv spiežot - ŠEIT!


RSS RSS

 • Iepazīt pasauli būs drošāk
  Jebkurā gadījumā noteiktā ceļojuma apdrošināšana jāiegādājas vienmēr, lieki nedomājot par attiecīgās atpūtas vietu. Ceļojumu speciālā apdrošināšana online tiek piedāvāta ļoti operatīvi, pietam nav speciāli pašam jādodas pie izvēlētā apdrošinātāja uz biroju. Lai katram klientam būtu iespēja maksimāli pietuvināt visus pieejamos piedāvājumus savai situācijai, i […]
 • Tag Heuer zīmola rokas pulksteņi – kvalitāte, luksus un elegance
  Šveices pulksteņus raksturo perfekts mehānisms, ko amata meistari gatavo jau no 16.gs.viuds.  Tie kalpo nevainojami un noteikti ne reizi nepievils. Tas viennozīmīgi ir ieguldījums ilgtermiņā, jo katra sīkākā detaļa noslīpēta un pārdomāta, lai sniegtu labāko, ko vien pulksteņmeistari var piedāvāt. Mirdzošs tērauds, mūsdienīga funkcionalitāte kvarca vai mehāni […]
 • Modernās reklāmas pirmsākumi
  Reklāma, kādu to pazīstam šodien, ir pamazām attīstījusies laika gaitā. Reklāmas pirmsākumi meklējami jau senajā Ēģiptē, Grieķijā un Arābu zemēs, kur, izmantojot papirosus tika reklamēti dažādi medicīniski eliksīri vai arī ietekmīgi politiķi.  Protams, reklāma uz papirosiem senajā Ēģiptē krietni atšķīrās no mūsdienu reklāmām gan pēc formas, gan saturiski. Šo […]