Ferratum kredītlīnija transporta izdevumiem

kredītlimitsIkdiena nereti ir tik steidzīga, ka bez transporta līdzekļa tajā neiztikt, sevišķi, lielajās pilsētās. Šī iemesla dēļ gan automašīnas, gan sabiedriskais transports ir kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu.

Neatkarīgi no tā – ikdienā pārvietojies ar personīgo auto vai izmanto sabiedriskā transporta pakalpojumus, abos gadījumos nepieciešamas finanses. Un, pat ja kārtīgi plānojam savu budžetu un zināmu summu atlicinām transporta izdevumiem, tik un tā var rasties situācijas, kad finanšu šim mērķim nepietiek. Piemēram, neplānoti vajadzīgs automašīnas remonts vai rodas kādi citi izdevumi, kas samazina sabiedriskā transporta izmantošanai paredzēto naudu. Taču uz darbu jābrauc katru rītu. Ko darīt šādā situācijā?

Viena no iespējām ir izmantot iekrājumus, protams, ja tādi ir. Otra iespēja –meklēt iespējas aizņemties.

Moderns un ērts risinājums – kredītlīnija

Viens no mūsdienīgākajiem variantiem, kā saņemt sev vēlamo naudas summu, ir kredītlīnija. Atšķirībā no jau ierastajiem ātrajiem kredītiem, tā ļauj aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros, turklāt – tik reižu, cik nepieciešams. Tas nozīmē, ka pat tad, ja jau esi izmantojis kādu summu no sev piešķirtā kredītlimita, papildu naudu vari saņemt pat tad, ja iepriekšējā vēl pilnībā nav atmaksāta:

https://www.ferratum.lv/lv/kreditlimits

Tādā gadījumā aizdevējs pārrēķinās ikmēneša maksājumu. Šādā iespēja, bez šaubām, sniedz drošību neparedzētās situācijās, taču jāatceras, ka ikviens aizdevums ir atbildība, tādēļ jānoformē tikai tad, ja ir pārliecība, ka spēsi to atmaksāt.

Meklē izdevīgu kredītlīniju? Izvēlies FerratumBank!

Lai arī kredītlīnija ir salīdzinoši jauns aizdevuma veids, to piedāvā vairāki nebanku aizdevēji. Viens no tiem – FerratumBank.

Ferratum kredītlīnija var kļūt par ērti pieejamu risinājumu visdažādākajās situācijās:

 • Maksimālais kredītlimits jaunajiem klientiem ir 1000 eiro, savukārt tiem, kuri aizņemas atkārtoti- 1200 eiro;
 • Pirmās 30 dienas kredītlīnija ir bez komisijas maksas. Tas nozīmē – ja visu pirmo izmantoto summu atmaksāsi 30 dienu laikā, jāatmaksā būs tikai pamatsumma – tieši tik, cik aizņēmies;
 • Piešķirtā kredītlimita summu vari izmantot visu uzreiz vai arī pa daļām;
 • Ātra pieteikuma izskatīšana. Ja kredītlīnijai pieteiksies aizdevēja darba laika ietvaros, lēmumu par tā piešķiršanu dažu minūšu laikā;
 • Ērta pieteikšanās papildu summai. Pieteikties papildu summai, kā arī uzzināt visu saistošo informāciju par aktīvo kredītlīniju, vari uzzināt savā lietotāja profilā aizdevēja mājaslapā.

Kā pieteikties FerratumBank kredītlīnijai?

Lai pieteiktos kredītlīnijai, vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijā strādājošām bankām.

Vispirms reģistrējies aizdevēja mājaslapā un veic reģistrācijas maksu 0,01 eiro apmērā uz aizdevēja bankas kontu. Pēc pieteikuma izskatīšanas saņemsi lēmumu par kredītlīnijas piešķiršanu savā e-pastā un mobilajā tālrunī. Ja tas būs pozitīvs, naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz.

Ferratum kredītlīnija – risinājums dažādās situācijās, arī transporta izdevumu segšanai. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas aizdevumu atmaksāt laikā.


RSS RSS

 • Uzzini kādas riepas nepieciešamas ziemai
  Auto allaž jābūt teicamā stāvoklī, lai Jūs neapdraudētu pats sevi un apkārtējos. Riepu centra speciālisti gatavi palīdzēt katram savam klientam, lai maksimāli pielāgotu vajadzīgās riepas braukšanas veidam un attiecīgajam auto. Jūs droši varat arī iepazīties ar cita veida pakalpojumiem, kas noder visiem, kam svarīgs ļoti kvalitatīvs apkalpošanas serviss un īp […]
 • Kā strādāt no mājām, un ko darīt, ja naudas pietrūkst?
  Lai cik ļoti to nevēlētos un censtos ietaupīt ik mēnesi, tomēr dažreiz gadās tā, ka naudas pietrūkst. Kādu nedēļas nogali gribētu doties uz SPA, pasēdēt ar draugiem kādā pirtiņā lauku mājās, nopirkt jaunu kleitu vai aizbraukt uz pāris dienām uz Parīzi – naudas šādām lietām pietrūkst. Tā nu tas ir. Labi, varbūt uz Parīzi braukt […]
 • Izvēlieties atbilstošāko apdrošināšanu
  Visiem zināms, ka ir nereāli daudzi cilvēki, kas izvēlas šos konkrētos pakalpojumus, tādēļ ir iespējams izvēlēties dažādas kompānijas, kas tos piedāvā. Katru apdrošināšanas polisi ievērojama daļa cilvēku biežāk noformē internetā, ietaupot savu brīvo laiku. Paralēli OCTA primārajai apdrošināšanai būtu vēlams izraudzīties vēl ko, tomēr to izvēlas pats klients. […]