Ferratum kredītlīnija transporta izdevumiem

kredītlimitsIkdiena nereti ir tik steidzīga, ka bez transporta līdzekļa tajā neiztikt, sevišķi, lielajās pilsētās. Šī iemesla dēļ gan automašīnas, gan sabiedriskais transports ir kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu.

Neatkarīgi no tā – ikdienā pārvietojies ar personīgo auto vai izmanto sabiedriskā transporta pakalpojumus, abos gadījumos nepieciešamas finanses. Un, pat ja kārtīgi plānojam savu budžetu un zināmu summu atlicinām transporta izdevumiem, tik un tā var rasties situācijas, kad finanšu šim mērķim nepietiek. Piemēram, neplānoti vajadzīgs automašīnas remonts vai rodas kādi citi izdevumi, kas samazina sabiedriskā transporta izmantošanai paredzēto naudu. Taču uz darbu jābrauc katru rītu. Ko darīt šādā situācijā?

Viena no iespējām ir izmantot iekrājumus, protams, ja tādi ir. Otra iespēja –meklēt iespējas aizņemties.

Moderns un ērts risinājums – kredītlīnija

Viens no mūsdienīgākajiem variantiem, kā saņemt sev vēlamo naudas summu, ir kredītlīnija. Atšķirībā no jau ierastajiem ātrajiem kredītiem, tā ļauj aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros, turklāt – tik reižu, cik nepieciešams. Tas nozīmē, ka pat tad, ja jau esi izmantojis kādu summu no sev piešķirtā kredītlimita, papildu naudu vari saņemt pat tad, ja iepriekšējā vēl pilnībā nav atmaksāta:

https://www.ferratum.lv/lv/kreditlimits

Tādā gadījumā aizdevējs pārrēķinās ikmēneša maksājumu. Šādā iespēja, bez šaubām, sniedz drošību neparedzētās situācijās, taču jāatceras, ka ikviens aizdevums ir atbildība, tādēļ jānoformē tikai tad, ja ir pārliecība, ka spēsi to atmaksāt.

Meklē izdevīgu kredītlīniju? Izvēlies FerratumBank!

Lai arī kredītlīnija ir salīdzinoši jauns aizdevuma veids, to piedāvā vairāki nebanku aizdevēji. Viens no tiem – FerratumBank.

Ferratum kredītlīnija var kļūt par ērti pieejamu risinājumu visdažādākajās situācijās:

 • Maksimālais kredītlimits jaunajiem klientiem ir 1000 eiro, savukārt tiem, kuri aizņemas atkārtoti- 1200 eiro;
 • Pirmās 30 dienas kredītlīnija ir bez komisijas maksas. Tas nozīmē – ja visu pirmo izmantoto summu atmaksāsi 30 dienu laikā, jāatmaksā būs tikai pamatsumma – tieši tik, cik aizņēmies;
 • Piešķirtā kredītlimita summu vari izmantot visu uzreiz vai arī pa daļām;
 • Ātra pieteikuma izskatīšana. Ja kredītlīnijai pieteiksies aizdevēja darba laika ietvaros, lēmumu par tā piešķiršanu dažu minūšu laikā;
 • Ērta pieteikšanās papildu summai. Pieteikties papildu summai, kā arī uzzināt visu saistošo informāciju par aktīvo kredītlīniju, vari uzzināt savā lietotāja profilā aizdevēja mājaslapā.

Kā pieteikties FerratumBank kredītlīnijai?

Lai pieteiktos kredītlīnijai, vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijā strādājošām bankām.

Vispirms reģistrējies aizdevēja mājaslapā un veic reģistrācijas maksu 0,01 eiro apmērā uz aizdevēja bankas kontu. Pēc pieteikuma izskatīšanas saņemsi lēmumu par kredītlīnijas piešķiršanu savā e-pastā un mobilajā tālrunī. Ja tas būs pozitīvs, naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz.

Ferratum kredītlīnija – risinājums dažādās situācijās, arī transporta izdevumu segšanai. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas aizdevumu atmaksāt laikā.


RSS RSS

 • Ko uzdāvināt visiem mīļajiem?
  Kad lieliem soļiem tuvojas gada baltākais laiks, cilvēki bez liekas domāšanas dodas atrast labākās Ziemassvētku dāvanas. Šie svētki ir atšķirīgi ar to, ka visi pārsteigumi jāsarūpē absolūti katram tuviniekam un labākajam draugam vai kolēģim. Lai visiem cilvēkiem tiktu pasniegts kas tiešām īpašs, plašajā piedāvājumā redzēsiet lieliskas attiecīgās tematikas dā […]
 • M+S un ziemas riepas
  Jaunas mašīnas riepas jāiegādājas laicīgi, lai pārvietošanās ar to katru reizi būtu tiešām droša. Riepu serviss vienmēr spēs palīdzēt, lai arī Jūsu auto simtprocentīgi būtu gatavs izmantošanai atšķirīgos apstākļos un vietās. Kā dažus no iespējamajiem variantiem var minēt šos – riepu maiņa, auto disku valcēšana un remonts. Konkrētais riepu centrs noteikti par […]
 • Kā atrast piemērotu kredītu?
  Daudzi redzējuši rakstus par to, kā izvēlēties aizdevumu un visus ar to saistītos sīkumus, tomēr ir vienkāršs risinājums. Kredīta kalkulators īpaši izveidots tam, lai katrs, kuram interesē šāda veida saistības ( https://www.incredit.lv/lv/jauns-kredita-pieteikums/), varētu mierīgi pārbaudīt, kāds varētu būt piedāvājums no aizdevēja, ņemot vērā vēlamo aizdevu […]