Kā strādāt no mājām, un ko darīt, ja naudas pietrūkst?

naudas aizdevumsLai cik ļoti to nevēlētos un censtos ietaupīt ik mēnesi, tomēr dažreiz gadās tā, ka naudas pietrūkst. Kādu nedēļas nogali gribētu doties uz SPA, pasēdēt ar draugiem kādā pirtiņā lauku mājās, nopirkt jaunu kleitu vai aizbraukt uz pāris dienām uz Parīzi – naudas šādām lietām pietrūkst. Tā nu tas ir.

Labi, varbūt uz Parīzi braukt nevajag, bet, ja nu pietrūkst naudas jaunai kleitai, taču gaidāmi citi, svarīgāki izdevumi? Tad jāizlemj, vai atteikt citu pasākumu kopā ar draugiem vai atpūtu vienatnē. Bet, ja nu naudas nav pavisam citiem – ikdienišķiem tēriņiem, piemēram, rēķinu atmaksai, ēdienam, ārsta apmeklējumam, auto remontam? Bez tiem taču nu nekādi nevaram iztikt! Tad šajā brīdī arī steidzami jāsāk domāt par to, kā sakārtot budžetu vai atrast alternatīvas, kas palīdzētu grūtākos brīžos.

Lielākiem pirkumiem un precēm, kam arī varētu pietrūkt, viena no iespējām ir naudas aizdevums, kam varam pieteikties kādā no kredītiestādēm. Arī tiem brīžiem, kad gadījies veikt vairāk negaidītu tēriņu, var līdzēt naudas aizdevums. Taču, pirms aizņemšanās jāizvērtē, vai aizdevums tiešām ir nepieciešams, un vai spēsi to laicīgi atmaksāt.

Bet, ja naudas pietrūkst regulāri – ik mēnesi un arvien vairāk un vairāk? Tad nu jāsāk domāt par papildus patstāvīgajiem ienākumiem. Šeit atkal varētu rasties jautājums, kā tad lai apvieno pilnu darba slodzi ar vēl vienu darbu? Nemaz tik vienkārši tas nav, vismaz ne tad, ja vēlamies tomēr veltīt kādu laiku arī ģimenei, sev, atpūtai un draugiem, ne tikai strādāt kā robotiņi lielāko diennakts daļu.

Pastāv dažādas iespējas, kā strādāt no mājām. Vien ik pa laikam jāieskatās internetā piedāvātajos darba sludinājumos! Atkarībā no sava izglītības līmeņa un prasmēm, jāizvēlas piemērotākā vakance. Šobrīd pieprasīti ir gan tulki, kas strādā no mājām, gan satura veidotāji, IT lietu pārzinātāji un dažādu citu jomu speciālisti.

Vien laikus jāsaprot, kā vienoties ar otru darba devēju par to, lai varētu veikt visus darba pienākumus, iegūt nepieciešamos papildus ienākumus un vēl atlicināt laiku sev un ģimenei.


RSS RSS

  • 3 padomi drošākiem treniņiem
    Pareizi izpildīti treniņi spēj paveikt neticamas lietas – samazināt iekaisumu, sirds slimību un sirdstriekas risku, uzlabot smadzeņu darbību, kā arī garīgo veselību kopumā. Diemžēl, ne visi cilvēki trenējas un vingro pareizi, kā rezultātā nereti gūst traumas, sākot ar sastieptu muskuli vai izgrieztu potīti, beidzot pat ar locītavas dislokāciju. Vairums no šī […]
  • Ne visi ir piemēroti ģimnāzijām, bet ģimnāzijas ir piemērotas visiem
    Kad sākumskolas izglītība jau iegūta, pārkāptas pirmās klases arī pamatskolā, varbūt pat jau izvirzījušās vēlmes saistībā ar nākotnes profesiju, kas prasa precīzas un eksaktas zināšanas, tiek meklētas alternatīvas vispārējai vidējajai izglītībai un skatiens tiek vērsts ģimnāziju virzienā. Sākumā tās šķiet biedējošas un neaizsniedzamas, tomēr ieskatoties dziļ […]
  • Kāpēc vajadzētu nomainīt logus?
    Visa veida logi jebkurā situācijā ir svarīga daļa no Jūsu mājokļa, jo tie visi galvenokārt ir atbildīgi par konkrētās mājas iemītnieku prieku un komfortu. PVC tipa logi arī tiek piedāvāti atšķirīgos stilos, jo būtiski atšķiras to rāmju forma, izmēri un citas nianses. Vēl liela privilēģija ir rāmja konkrētās krāsas izvēle, jo tā būs izdevība, kā […]