Kāds ir veselas ādas noslēpums?

ādas kopšanaVesela un starojoša āda padara cilvēku ne vien jaunāku, bet arī pievilcīgāku gan pašam sev, gan arī apkārtējiem. No vairākām ādas problēmām palīdz izvairīties pareiza un regulāra ādas kopšana, ņemot talkā savam ādas tipam un stāvoklim, kā arī konkrētajam gadalaikam atbilstošākos ādas kopšanas līdzekļus.

Ādas kopšana ziemā galvenokārt sastāv no tās mitrināšanas un barošanas, taču, lai šie procesi noritētu pēc iespējas efektīvāk, pastiprināta uzmanība jāpievērš arī ādas attīrīšanai un atmirušo ādas šūnu noņemšanai, tādejādi palīdzot tai ātrāk atjaunoties. Padziļinātai ādas attīrīšanai var izmantot dažādus skrubjus, taču no rīta un vakarā sejas ādu no kosmētikas, putekļiem un citiem netīrumiem, ieteicams attīrīt ar šim mērķim paredzētu pieniņu, attīrošu želeju vai putām.

Kosmētiskie līdzekļi veselai un starojošai ādai

Ziemas laikā jau tā mitrumu zaudējušas ādas kopšanai nevajadzētu izmantot alkoholu un citas ādu sausinošas vielas saturošus kosmētiskos līdzekļus. Tā kā vējš un temperatūru maiņas, kā arī apkures sezonai raksturīgais sausais gaiss telpās, ievērojami pazemina mitruma līmeni ādā, tai nepieciešama intensīva mitrināšana un atjaunošana.

Viens no veidiem, kā ļaut ādas šūnām padzerties un normalizēt mitruma līmeni tajā, ir lietojot dažādas, intensīvi mitrinošas sejas maskas. Kvalitatīvas un ādu saudzējošas sejas maskas iespējams iegādāties aptiekās un specializētos kosmētikas veikalos vai arī pagatavot pašam, izmantojot mājās esošās vai pārtikas veikalā nopērkamās sastāvdaļas. Ziemas laikā sejas maskai jābūt smagnējākai nekā vasarā, tāpēc par bāzi tai tiek izvēlētas dažādas augu eļļas un taukus saturoši produkti. Gatavojot sejas masku mājās, par pamatu tai var ņemt olas dzeltenu, saldo krējumu vai augstas kvalitātes augu eļļu, piemēram, olīveļļu, ko pēc tam miksēt ar medu, citronu sulu, augu uzlējumiem, banāniem vai ko citu atkarībā no vēlamā papildus efekta.

Ziemas mēnešossvarīgi ievērot kosmētisko līdzekļu lietošanas secību

Lai āda kļūtu vesela un tiktu pasargāta visas diennakts garumā, vēsā laikā ir jāievēro īpaša kosmētisko līdzekļu lietošanas secība un biežums. Piemēram, ziemā atšķirībā no vasaras ādu mitrinošu krēmu ieteicams uzziest uz sejas pirms gulēt iešanas, savukārt atjaunojošu un barojošu krēmu no rīta, pirms dienas gaitu uzsākšanas. Ievērojot šo īpatnību, barojošo krēmu ieteicams izvēlēties mazliet vieglāku, kā ierasts un izvairīties no krēmiem, kas rada taukainu spīdumu. Ievērojami biežāk 2-3 reizes nedēļā ieteicams lietot intensīvi mitrinošas un barojošas sejas maskas, pirms tam noņemot atmirušās ādas šūnas un sagatavojot ādu ar skrubi. Tā kā ziemas vakari ir īpaši piemēroti, sevis lutināšanai un gan iekšējā, gan ārējā skaistuma vairošanai, velti kādu vakaru SPA procedūrām, dodies uz pirti vai veic pilnu ķermeņa atjaunošanās kūri mājas apstākļos, tādejādi parūpējoties par savu veselību un vairojot skaistumu un nozīmīgos laimes hormonus.

 


RSS RSS

  • Uzzini kādas riepas nepieciešamas ziemai
    Auto allaž jābūt teicamā stāvoklī, lai Jūs neapdraudētu pats sevi un apkārtējos. Riepu centra speciālisti gatavi palīdzēt katram savam klientam, lai maksimāli pielāgotu vajadzīgās riepas braukšanas veidam un attiecīgajam auto. Jūs droši varat arī iepazīties ar cita veida pakalpojumiem, kas noder visiem, kam svarīgs ļoti kvalitatīvs apkalpošanas serviss un īp […]
  • Kā strādāt no mājām, un ko darīt, ja naudas pietrūkst?
    Lai cik ļoti to nevēlētos un censtos ietaupīt ik mēnesi, tomēr dažreiz gadās tā, ka naudas pietrūkst. Kādu nedēļas nogali gribētu doties uz SPA, pasēdēt ar draugiem kādā pirtiņā lauku mājās, nopirkt jaunu kleitu vai aizbraukt uz pāris dienām uz Parīzi – naudas šādām lietām pietrūkst. Tā nu tas ir. Labi, varbūt uz Parīzi braukt […]
  • Izvēlieties atbilstošāko apdrošināšanu
    Visiem zināms, ka ir nereāli daudzi cilvēki, kas izvēlas šos konkrētos pakalpojumus, tādēļ ir iespējams izvēlēties dažādas kompānijas, kas tos piedāvā. Katru apdrošināšanas polisi ievērojama daļa cilvēku biežāk noformē internetā, ietaupot savu brīvo laiku. Paralēli OCTA primārajai apdrošināšanai būtu vēlams izraudzīties vēl ko, tomēr to izvēlas pats klients. […]