Kāds ir veselas ādas noslēpums?

ādas kopšanaVesela un starojoša āda padara cilvēku ne vien jaunāku, bet arī pievilcīgāku gan pašam sev, gan arī apkārtējiem. No vairākām ādas problēmām palīdz izvairīties pareiza un regulāra ādas kopšana, ņemot talkā savam ādas tipam un stāvoklim, kā arī konkrētajam gadalaikam atbilstošākos ādas kopšanas līdzekļus.

Ādas kopšana ziemā galvenokārt sastāv no tās mitrināšanas un barošanas, taču, lai šie procesi noritētu pēc iespējas efektīvāk, pastiprināta uzmanība jāpievērš arī ādas attīrīšanai un atmirušo ādas šūnu noņemšanai, tādejādi palīdzot tai ātrāk atjaunoties. Padziļinātai ādas attīrīšanai var izmantot dažādus skrubjus, taču no rīta un vakarā sejas ādu no kosmētikas, putekļiem un citiem netīrumiem, ieteicams attīrīt ar šim mērķim paredzētu pieniņu, attīrošu želeju vai putām.

Kosmētiskie līdzekļi veselai un starojošai ādai

Ziemas laikā jau tā mitrumu zaudējušas ādas kopšanai nevajadzētu izmantot alkoholu un citas ādu sausinošas vielas saturošus kosmētiskos līdzekļus. Tā kā vējš un temperatūru maiņas, kā arī apkures sezonai raksturīgais sausais gaiss telpās, ievērojami pazemina mitruma līmeni ādā, tai nepieciešama intensīva mitrināšana un atjaunošana.

Viens no veidiem, kā ļaut ādas šūnām padzerties un normalizēt mitruma līmeni tajā, ir lietojot dažādas, intensīvi mitrinošas sejas maskas. Kvalitatīvas un ādu saudzējošas sejas maskas iespējams iegādāties aptiekās un specializētos kosmētikas veikalos vai arī pagatavot pašam, izmantojot mājās esošās vai pārtikas veikalā nopērkamās sastāvdaļas. Ziemas laikā sejas maskai jābūt smagnējākai nekā vasarā, tāpēc par bāzi tai tiek izvēlētas dažādas augu eļļas un taukus saturoši produkti. Gatavojot sejas masku mājās, par pamatu tai var ņemt olas dzeltenu, saldo krējumu vai augstas kvalitātes augu eļļu, piemēram, olīveļļu, ko pēc tam miksēt ar medu, citronu sulu, augu uzlējumiem, banāniem vai ko citu atkarībā no vēlamā papildus efekta.

Ziemas mēnešossvarīgi ievērot kosmētisko līdzekļu lietošanas secību

Lai āda kļūtu vesela un tiktu pasargāta visas diennakts garumā, vēsā laikā ir jāievēro īpaša kosmētisko līdzekļu lietošanas secība un biežums. Piemēram, ziemā atšķirībā no vasaras ādu mitrinošu krēmu ieteicams uzziest uz sejas pirms gulēt iešanas, savukārt atjaunojošu un barojošu krēmu no rīta, pirms dienas gaitu uzsākšanas. Ievērojot šo īpatnību, barojošo krēmu ieteicams izvēlēties mazliet vieglāku, kā ierasts un izvairīties no krēmiem, kas rada taukainu spīdumu. Ievērojami biežāk 2-3 reizes nedēļā ieteicams lietot intensīvi mitrinošas un barojošas sejas maskas, pirms tam noņemot atmirušās ādas šūnas un sagatavojot ādu ar skrubi. Tā kā ziemas vakari ir īpaši piemēroti, sevis lutināšanai un gan iekšējā, gan ārējā skaistuma vairošanai, velti kādu vakaru SPA procedūrām, dodies uz pirti vai veic pilnu ķermeņa atjaunošanās kūri mājas apstākļos, tādejādi parūpējoties par savu veselību un vairojot skaistumu un nozīmīgos laimes hormonus.

 


RSS RSS

  • Ko uzdāvināt visiem mīļajiem?
    Kad lieliem soļiem tuvojas gada baltākais laiks, cilvēki bez liekas domāšanas dodas atrast labākās Ziemassvētku dāvanas. Šie svētki ir atšķirīgi ar to, ka visi pārsteigumi jāsarūpē absolūti katram tuviniekam un labākajam draugam vai kolēģim. Lai visiem cilvēkiem tiktu pasniegts kas tiešām īpašs, plašajā piedāvājumā redzēsiet lieliskas attiecīgās tematikas dā […]
  • M+S un ziemas riepas
    Jaunas mašīnas riepas jāiegādājas laicīgi, lai pārvietošanās ar to katru reizi būtu tiešām droša. Riepu serviss vienmēr spēs palīdzēt, lai arī Jūsu auto simtprocentīgi būtu gatavs izmantošanai atšķirīgos apstākļos un vietās. Kā dažus no iespējamajiem variantiem var minēt šos – riepu maiņa, auto disku valcēšana un remonts. Konkrētais riepu centrs noteikti par […]
  • Kā atrast piemērotu kredītu?
    Daudzi redzējuši rakstus par to, kā izvēlēties aizdevumu un visus ar to saistītos sīkumus, tomēr ir vienkāršs risinājums. Kredīta kalkulators īpaši izveidots tam, lai katrs, kuram interesē šāda veida saistības ( https://www.incredit.lv/lv/jauns-kredita-pieteikums/), varētu mierīgi pārbaudīt, kāds varētu būt piedāvājums no aizdevēja, ņemot vērā vēlamo aizdevu […]