Krutākā Rīgas autoskola jeb izvēles priekšā

Esi autoskolas meklējumos? Tad noteikti jau zini, ka Latvijā šobrīd darbojas vairāk kā 200 autoskolas, no kurām aptuveni puse ir autoskolas Rīgā. Izklausās ļoti daudz, vai ne? Patiesībā nav nemaz tik traki –salīdzinoši neliela daļa no visām šīm skolām kopā nodrošina vairāk kā 75% jauno autovadītāju un citu transportlīdzekļu vadītāju apmācību. Kuras tad ir tās labākās un populārākās skolas? Lasi tālāk un uzzini! 

Kā izvēlēties autoskolu?

Esi daudz lasījis un vācis informāciju, taču Tevi joprojām nepamet sajūta, ka nezini, kura tad ir tā krutākā Rīgas autoskola, kurai vari 100% uzticēties? Mēs Tevi saprotam. Tomēr, kā rāda pieredze, tad labas lietas ir ilgtspējīgas lietas un to var attiecināt arī uz autoskolām Rīgā. Ja tiešām nezini, kurā skolā stāties, tad izvēlies to, kurai ir lielākā pieredze – Credo, Gross, Vanags, Fortūna, Mustangs, Krasts. Būtiski faktori ir arī:

 • Instruktori. Skaties, vai skola piedāvā pietiekami plašu un pieredzējušu instruktoru klāstu, lai ir no kā izvēlēties.
 • Cena. Izpēti, kādas ir skolas piedāvātās cenas, tirgus cena un iespējamās atlaides.
 • Apmācību kategorijas. Ja Tevi interesē tikai B kategorija, tad šis noteikti nav noteicošais faktors. Tomēr, ja vēlies, piemēram, motocikla vai smagā auto tiesības, tad attiecīgi jāskatās, kura skola piedāvā attiecīgo teoriju un braukšanas praksi.

Dažkārt kā izšķirošais noteicējs gadās kāda tīši vai netīši dzirdēta atsauksme, tādēļ piedāvājam uzzināt, kas citiem sakāms par autoskolām Rīgā.

Tā, piemēram, Jānis stāsta par autoskolu Presto: “Gan teoriju, gan braukšanas eksāmenu CSDD nokārtoju uz pirmo reizi! Paldies autoskolai!”

Savukārt, Raimonds ir sajūsmā par savām jaunajām moča tiesībām: “A kategorija rokā, viss bija super, liels paldies, lai auto-moto-skola Presto plaukst un zeļ! Kas domā par tiesībām – iesaku!”

Pārbaudi savas zināšanas un piedalies sacensībā!

Lai stimulētu jaunos vadītājus mācīties cītīgāk, Autoskola Presto ir izveidojusi teorijas online apmācību, kurā vari pārbaudīt savas zināšanas un sacensties ar citiem gudriniekiem. Online apmācībā vari izvēlēties A, B,C vai D kategoriju. Katru mēnesi lapā tiek ievietoti mēneša labākie kursanti un uzrādīts to sniegums laika izteiksmē.

Papildus iesakām ielūkoties portāla autoskolasriga.lv forumā, kur kursanti publicē savas jaunākās atsauksmes. Vēl ļoti iesakām sekot Rīgas autoskolu ziņām un sociālajiem jaunumiem, jo, kas zina – varbūt “uzķersi” kādu lielisku atlaidi vai pat iegūsi iespēju laimēt braukšanas apmācību! Lai veicas ar skolas izvēli un mācībām!


RSS RSS

 • Uzzini kādas riepas nepieciešamas ziemai
  Auto allaž jābūt teicamā stāvoklī, lai Jūs neapdraudētu pats sevi un apkārtējos. Riepu centra speciālisti gatavi palīdzēt katram savam klientam, lai maksimāli pielāgotu vajadzīgās riepas braukšanas veidam un attiecīgajam auto. Jūs droši varat arī iepazīties ar cita veida pakalpojumiem, kas noder visiem, kam svarīgs ļoti kvalitatīvs apkalpošanas serviss un īp […]
 • Kā strādāt no mājām, un ko darīt, ja naudas pietrūkst?
  Lai cik ļoti to nevēlētos un censtos ietaupīt ik mēnesi, tomēr dažreiz gadās tā, ka naudas pietrūkst. Kādu nedēļas nogali gribētu doties uz SPA, pasēdēt ar draugiem kādā pirtiņā lauku mājās, nopirkt jaunu kleitu vai aizbraukt uz pāris dienām uz Parīzi – naudas šādām lietām pietrūkst. Tā nu tas ir. Labi, varbūt uz Parīzi braukt […]
 • Izvēlieties atbilstošāko apdrošināšanu
  Visiem zināms, ka ir nereāli daudzi cilvēki, kas izvēlas šos konkrētos pakalpojumus, tādēļ ir iespējams izvēlēties dažādas kompānijas, kas tos piedāvā. Katru apdrošināšanas polisi ievērojama daļa cilvēku biežāk noformē internetā, ietaupot savu brīvo laiku. Paralēli OCTA primārajai apdrošināšanai būtu vēlams izraudzīties vēl ko, tomēr to izvēlas pats klients. […]