Labākā aizsardzība no zibens

aizsardziba-no-zibens

Zibens ir viena no dabas parādībām, kas nereti izraisa vislielākos kaitējumus vai zaudējumus gan cilvēkiem, gan pašai dabai. Lieta, ko der atcerēties, ka vienmēr jābūt gataviem uz visu un jānodrošina sava dzīvojamā platība vai cita piederoša ēka ar visu nepieciešamo, lai to pasargātu. Visiem zināms, ka aizsardzība no zibens nav lēta lieta, taču veselība un dzīvība vienmēr ir pirmajā vietā, piekritīsiet?

Mēs visi esam informēti par to, kādus postījumus zibens var nodarīt, taču ne visi esam pietiekami informēti, kādas iespējas pastāv savas mājas aizsardzībai. Viena no firmām, kas var jums palīdzēt ar dzīvojamās platības aizsardzību ir SIA ”AURE-1”, jeb www.zibens.lv. Firmā darbojas speciālisti ar vairāk nekā  gadu pieredzi, kas ir diezgan ievērojams laiks, ja meklēt speciālistu, kuram noteikti var uzticēt savu drošību. Speciālists savā jomā ir laba lieta ne tikai tāpēc, ka viņš izdara savu darbu kvalitatīvi, bet arī spēj atbildēt uz neskaidriem jautājumiem, kas radušies uzstādīšanas laikā. Jautājumu uzdošana noteikti nav nekas nosodāms, ja runa ir par zibens aizsardzību. Zibens.lv ir parūpējušies, lai klienti tiktu apkalpoti ar jaunākajām tehnoloģijām un padarītajam darbam garantēta drošība.

Interesants fakts – firma uzstādījusi zibens aizsardzību jau vairāk nekā  100 dažādos objektos. Kāpēc gan tieši jūsu dzīvojamā platība nevarētu būt nākamā?

Pastāv divas metodes, ar kurām jūs varat aizsargāt savu mājokli un ne tikai, tajā ietilpst arī biroja ēkas, dzīvojamās daudzstāvu mājas u.c. Šīs metodes ir:

 • Klasiskā (pasīvā) zibens aizsardzība (metāla stiepļu siets, uztvērējstieņi, novadītāji, zemējuma kontūrs);
 • Aktīvā zibens aizsardzība (masts ar uztvērējgalviņu, novadītāji, zemējuma kontūrs).

Lielākā atšķirība starp šīm abām piedāvātajām metodēm ir tāda, ka aktīvā zibens aizsardzība piešķir dažādas priekšrocības:

 • Ātra un vienkārša montāža;
 • Augsta drošuma pakāpe un ilgs ekspluatācijas termiņš;
 • Plašs aizsardzības rādiuss uztvērēja galviņai (>100 m);
 • Mazs zemējumu skaits.

Visa svarīgā un nepieciešamā informācija par firmas piedāvājumiem un zibens aizsardzību ir atrodama firmas mājas lapā zibens.lv, kurā ir dota iespēja arī uzdot jautājumus. Ja nevēlaties sazināties ar firmu, izmantojot viņu mājas lapu, droši zvaniet pa tālruni +371 2640 9640 vai, sazinieties elektroniski pa e-pastu info@zibens.lv.

Liksim drošību pirmajā vietā! Tā ir novērtējama daudz augstāk, nekā pakalpojuma cena. Iekārtas, kas uzstādītas efektīvi un kvalitatīvi tikai uzlabo mūsu dzīves apstākļus, kas noteikti nav maznozīmīgi, tāpat kā zibens aizsardzība. Padomāsim par sevi un sev tuvajiem cilvēkiem.


RSS RSS

 • Uzzini kādas riepas nepieciešamas ziemai
  Auto allaž jābūt teicamā stāvoklī, lai Jūs neapdraudētu pats sevi un apkārtējos. Riepu centra speciālisti gatavi palīdzēt katram savam klientam, lai maksimāli pielāgotu vajadzīgās riepas braukšanas veidam un attiecīgajam auto. Jūs droši varat arī iepazīties ar cita veida pakalpojumiem, kas noder visiem, kam svarīgs ļoti kvalitatīvs apkalpošanas serviss un īp […]
 • Kā strādāt no mājām, un ko darīt, ja naudas pietrūkst?
  Lai cik ļoti to nevēlētos un censtos ietaupīt ik mēnesi, tomēr dažreiz gadās tā, ka naudas pietrūkst. Kādu nedēļas nogali gribētu doties uz SPA, pasēdēt ar draugiem kādā pirtiņā lauku mājās, nopirkt jaunu kleitu vai aizbraukt uz pāris dienām uz Parīzi – naudas šādām lietām pietrūkst. Tā nu tas ir. Labi, varbūt uz Parīzi braukt […]
 • Izvēlieties atbilstošāko apdrošināšanu
  Visiem zināms, ka ir nereāli daudzi cilvēki, kas izvēlas šos konkrētos pakalpojumus, tādēļ ir iespējams izvēlēties dažādas kompānijas, kas tos piedāvā. Katru apdrošināšanas polisi ievērojama daļa cilvēku biežāk noformē internetā, ietaupot savu brīvo laiku. Paralēli OCTA primārajai apdrošināšanai būtu vēlams izraudzīties vēl ko, tomēr to izvēlas pats klients. […]