Labākā aizsardzība no zibens

aizsardziba-no-zibens

Zibens ir viena no dabas parādībām, kas nereti izraisa vislielākos kaitējumus vai zaudējumus gan cilvēkiem, gan pašai dabai. Lieta, ko der atcerēties, ka vienmēr jābūt gataviem uz visu un jānodrošina sava dzīvojamā platība vai cita piederoša ēka ar visu nepieciešamo, lai to pasargātu. Visiem zināms, ka aizsardzība no zibens nav lēta lieta, taču veselība un dzīvība vienmēr ir pirmajā vietā, piekritīsiet?

Mēs visi esam informēti par to, kādus postījumus zibens var nodarīt, taču ne visi esam pietiekami informēti, kādas iespējas pastāv savas mājas aizsardzībai. Viena no firmām, kas var jums palīdzēt ar dzīvojamās platības aizsardzību ir SIA ”AURE-1”, jeb www.zibens.lv. Firmā darbojas speciālisti ar vairāk nekā  gadu pieredzi, kas ir diezgan ievērojams laiks, ja meklēt speciālistu, kuram noteikti var uzticēt savu drošību. Speciālists savā jomā ir laba lieta ne tikai tāpēc, ka viņš izdara savu darbu kvalitatīvi, bet arī spēj atbildēt uz neskaidriem jautājumiem, kas radušies uzstādīšanas laikā. Jautājumu uzdošana noteikti nav nekas nosodāms, ja runa ir par zibens aizsardzību. Zibens.lv ir parūpējušies, lai klienti tiktu apkalpoti ar jaunākajām tehnoloģijām un padarītajam darbam garantēta drošība.

Interesants fakts – firma uzstādījusi zibens aizsardzību jau vairāk nekā  100 dažādos objektos. Kāpēc gan tieši jūsu dzīvojamā platība nevarētu būt nākamā?

Pastāv divas metodes, ar kurām jūs varat aizsargāt savu mājokli un ne tikai, tajā ietilpst arī biroja ēkas, dzīvojamās daudzstāvu mājas u.c. Šīs metodes ir:

 • Klasiskā (pasīvā) zibens aizsardzība (metāla stiepļu siets, uztvērējstieņi, novadītāji, zemējuma kontūrs);
 • Aktīvā zibens aizsardzība (masts ar uztvērējgalviņu, novadītāji, zemējuma kontūrs).

Lielākā atšķirība starp šīm abām piedāvātajām metodēm ir tāda, ka aktīvā zibens aizsardzība piešķir dažādas priekšrocības:

 • Ātra un vienkārša montāža;
 • Augsta drošuma pakāpe un ilgs ekspluatācijas termiņš;
 • Plašs aizsardzības rādiuss uztvērēja galviņai (>100 m);
 • Mazs zemējumu skaits.

Visa svarīgā un nepieciešamā informācija par firmas piedāvājumiem un zibens aizsardzību ir atrodama firmas mājas lapā zibens.lv, kurā ir dota iespēja arī uzdot jautājumus. Ja nevēlaties sazināties ar firmu, izmantojot viņu mājas lapu, droši zvaniet pa tālruni +371 2640 9640 vai, sazinieties elektroniski pa e-pastu info@zibens.lv.

Liksim drošību pirmajā vietā! Tā ir novērtējama daudz augstāk, nekā pakalpojuma cena. Iekārtas, kas uzstādītas efektīvi un kvalitatīvi tikai uzlabo mūsu dzīves apstākļus, kas noteikti nav maznozīmīgi, tāpat kā zibens aizsardzība. Padomāsim par sevi un sev tuvajiem cilvēkiem.


RSS RSS

 • Ko darīt vasaras brīvlaikā?
  Skolēniem vārdu salikums “vasaras brīvlaiks” ir nu ļoti tīkams ausīm! Ko tik nevar sadarīt, piedzīvot, izbaudīt vasaras brīvlaikā, kad pats galvenais un labākais aspekts tajā visā – nav jāiet uz skolu! Tiesa, mūsdienu tehnoloģijas savās “ķetnās” ievelk ne vienu vien jauno prātu, kad puse (teju labākajā gadījumā) vasaras tiek pavadīta pie datora ekrāna, spēlē […]
 • Vajadzīga jauna parfimērija? Ielūkojieties te!
  Ikviens no klientiem pavisam noteikti jau zina, kuras tieši ir viņa iecienītākās smaržas. Tieši tādēļ smaržu interneta veikals dod iespēju saņemt visu vajadzīgo ļoti īsā laikā. Īpaši veidotie raksti būs ideāli piemēroti cilvēkiem, kas tiešām vēlas kārtīgi iepazīt ikvienu no redzamajiem aromātiem. Saprotams, ka piemērotas lietas spēs sameklēt visas sievietes […]
 • Piemērots aizdevums Jūsu tēriņiem
  Katrā aizņemšanās reizē klientiem ir būtiski, lai konkrētais kredīts būtu izcili piemērots viņu ienākumiem un reālajām iespējām atmaksāt. Kredīti ir veidoti no vairākiem faktoriem, tāpēc ir jāpievērš uzmanību katram no tiem, lai spētu izanalizēt, kurš no tiem ir labākais.Vispirms jau jāsaprot, ka aizdevums ir unikāls jau ar to vien, ka ikvienam no tiem ir pa […]