Labākās autoskolas Rīgā izvēles kritēriji.

labākās autoskolas Rīgā

Autoskolas izvēle var kļūt par ļoti sarežģītu un laikietilpīgu procesu. Izvēlēties kādu no 200 pieejamajām autoskolām var šķist neiespējami, jo kā lai salīdzina visus svarīgākos parametrus, cenas? Varbūt cenā nav iekļauts viss?

Pirms līguma parakstīšanas jāgūst 100% pārliecība!

Pirmais kritērijs, pēc kura var izvērtēt autoskolu Rīgā, ir cena. Jāsaprot, kas iekļauts autoskolas piedāvājumā un cik tas maksās. Nereti redzamas dažādas akcijas, kas par ļoti nelielu samaksu piedāvā iegūt, piemēram, teorijas apmācību. Tomēr baigās sanāk, ka jāmaksā krietni vairāk. Tieši tāpēc gan Patērētāju tiesību aizsardzības centra un CSDD mājas lapās ir iekļauti padomi un lietas, kam jāpievērš uzmanība, pirms tiek parakstīts līgums.

Ļoti svarīgi ir visas izmaksas zināt jau pirms līguma parakstīšanas. Katrs izmaksu postenis dažādās autoskolās var būtiski atšķirties, vienāds būs tikai CSDD izcenojums. Izmaksas var iedalīt vairākās daļās: reģistrācija un dokumentu noformēšana, teorija un pārbaudes darbi, izziņas – medicīniskā izziņa un pirmās medicīniskās palīdzības kursi.

Viens no lielākajiem izmaksu posteņiem var būt braukšanas nodarbības. Pārsvarā braukšanas maksa tiek norādīta par divām akadēmiskajām stundām, kas kopā ir 90 minūtes. Minimālais mācību stundu skaits ir 14. Šeit būtiski atcerēties, ka braukšanas stundu skaits ir ļoti individuāls un var kļūtu būtiski lielāks. Labākās autoskolas Rīgā mājas lapās piedāvā izmaksu kalkulatorus.

Ērtas mācību telpas un viegli sasniedzama vieta.

Otrs svarīgākais kritērijs ir atrašanās vieta un telpas, kurās notiks mācības. Autoskolas Rīgā ir pieejamas gan centrā, gan mikrorajonos. Teorijas kurss ir 15 akadēmisko stundu garš, tāpēc svarīgi apzināt savām mājām tuvākās mācību iestādes, kas ļaus ietaupīt gan laiku, gan naudu. Noteikti palīdzēs arī telpu apskate klātienē pirms gala lēmuma pieņemšanas.

Instruktoru kompetences līmenis.

Trešais svarīgais faktors ir pasniedzēji un braukšanas instruktori. Labākās autoskolas Rīgā savās mājas lapās izvieto informāciju par pasniedzējiem, to pieredzi un kontaktiem. Vārdus ievadot Google meklētājā var atrast atsauksmes un citu noderīgu informāciju. Iegūstot datus var arī atrast CSDD statistiku un pārliecināties par instruktoru profesionalitāti. Tāpat ieteicams noskaidrot satikšanās vietu braukšanas nodarbībās, lai nesanāk tā, ka jābrauc no Juglas uz Jūrmalu.

Ne mazāk svarīgs ir auto labā tehniskā stāvoklis, un draugu, paziņu atsauksmes. Tas pat reizēm var kļūt par izšķirošo faktoru. Tomēr jāpārliecinās, ka atsauksmes ir “svaigas”.


RSS RSS

  • Ko darīt vasaras brīvlaikā?
    Skolēniem vārdu salikums “vasaras brīvlaiks” ir nu ļoti tīkams ausīm! Ko tik nevar sadarīt, piedzīvot, izbaudīt vasaras brīvlaikā, kad pats galvenais un labākais aspekts tajā visā – nav jāiet uz skolu! Tiesa, mūsdienu tehnoloģijas savās “ķetnās” ievelk ne vienu vien jauno prātu, kad puse (teju labākajā gadījumā) vasaras tiek pavadīta pie datora ekrāna, spēlē […]
  • Vajadzīga jauna parfimērija? Ielūkojieties te!
    Ikviens no klientiem pavisam noteikti jau zina, kuras tieši ir viņa iecienītākās smaržas. Tieši tādēļ smaržu interneta veikals dod iespēju saņemt visu vajadzīgo ļoti īsā laikā. Īpaši veidotie raksti būs ideāli piemēroti cilvēkiem, kas tiešām vēlas kārtīgi iepazīt ikvienu no redzamajiem aromātiem. Saprotams, ka piemērotas lietas spēs sameklēt visas sievietes […]
  • Piemērots aizdevums Jūsu tēriņiem
    Katrā aizņemšanās reizē klientiem ir būtiski, lai konkrētais kredīts būtu izcili piemērots viņu ienākumiem un reālajām iespējām atmaksāt. Kredīti ir veidoti no vairākiem faktoriem, tāpēc ir jāpievērš uzmanību katram no tiem, lai spētu izanalizēt, kurš no tiem ir labākais.Vispirms jau jāsaprot, ka aizdevums ir unikāls jau ar to vien, ka ikvienam no tiem ir pa […]