Labākās autoskolas Rīgā izvēles kritēriji.

labākās autoskolas Rīgā

Autoskolas izvēle var kļūt par ļoti sarežģītu un laikietilpīgu procesu. Izvēlēties kādu no 200 pieejamajām autoskolām var šķist neiespējami, jo kā lai salīdzina visus svarīgākos parametrus, cenas? Varbūt cenā nav iekļauts viss?

Pirms līguma parakstīšanas jāgūst 100% pārliecība!

Pirmais kritērijs, pēc kura var izvērtēt autoskolu Rīgā, ir cena. Jāsaprot, kas iekļauts autoskolas piedāvājumā un cik tas maksās. Nereti redzamas dažādas akcijas, kas par ļoti nelielu samaksu piedāvā iegūt, piemēram, teorijas apmācību. Tomēr baigās sanāk, ka jāmaksā krietni vairāk. Tieši tāpēc gan Patērētāju tiesību aizsardzības centra un CSDD mājas lapās ir iekļauti padomi un lietas, kam jāpievērš uzmanība, pirms tiek parakstīts līgums.

Ļoti svarīgi ir visas izmaksas zināt jau pirms līguma parakstīšanas. Katrs izmaksu postenis dažādās autoskolās var būtiski atšķirties, vienāds būs tikai CSDD izcenojums. Izmaksas var iedalīt vairākās daļās: reģistrācija un dokumentu noformēšana, teorija un pārbaudes darbi, izziņas – medicīniskā izziņa un pirmās medicīniskās palīdzības kursi.

Viens no lielākajiem izmaksu posteņiem var būt braukšanas nodarbības. Pārsvarā braukšanas maksa tiek norādīta par divām akadēmiskajām stundām, kas kopā ir 90 minūtes. Minimālais mācību stundu skaits ir 14. Šeit būtiski atcerēties, ka braukšanas stundu skaits ir ļoti individuāls un var kļūtu būtiski lielāks. Labākās autoskolas Rīgā mājas lapās piedāvā izmaksu kalkulatorus.

Ērtas mācību telpas un viegli sasniedzama vieta.

Otrs svarīgākais kritērijs ir atrašanās vieta un telpas, kurās notiks mācības. Autoskolas Rīgā ir pieejamas gan centrā, gan mikrorajonos. Teorijas kurss ir 15 akadēmisko stundu garš, tāpēc svarīgi apzināt savām mājām tuvākās mācību iestādes, kas ļaus ietaupīt gan laiku, gan naudu. Noteikti palīdzēs arī telpu apskate klātienē pirms gala lēmuma pieņemšanas.

Instruktoru kompetences līmenis.

Trešais svarīgais faktors ir pasniedzēji un braukšanas instruktori. Labākās autoskolas Rīgā savās mājas lapās izvieto informāciju par pasniedzējiem, to pieredzi un kontaktiem. Vārdus ievadot Google meklētājā var atrast atsauksmes un citu noderīgu informāciju. Iegūstot datus var arī atrast CSDD statistiku un pārliecināties par instruktoru profesionalitāti. Tāpat ieteicams noskaidrot satikšanās vietu braukšanas nodarbībās, lai nesanāk tā, ka jābrauc no Juglas uz Jūrmalu.

Ne mazāk svarīgs ir auto labā tehniskā stāvoklis, un draugu, paziņu atsauksmes. Tas pat reizēm var kļūt par izšķirošo faktoru. Tomēr jāpārliecinās, ka atsauksmes ir “svaigas”.


RSS RSS

  • 3 padomi drošākiem treniņiem
    Pareizi izpildīti treniņi spēj paveikt neticamas lietas – samazināt iekaisumu, sirds slimību un sirdstriekas risku, uzlabot smadzeņu darbību, kā arī garīgo veselību kopumā. Diemžēl, ne visi cilvēki trenējas un vingro pareizi, kā rezultātā nereti gūst traumas, sākot ar sastieptu muskuli vai izgrieztu potīti, beidzot pat ar locītavas dislokāciju. Vairums no šī […]
  • Ne visi ir piemēroti ģimnāzijām, bet ģimnāzijas ir piemērotas visiem
    Kad sākumskolas izglītība jau iegūta, pārkāptas pirmās klases arī pamatskolā, varbūt pat jau izvirzījušās vēlmes saistībā ar nākotnes profesiju, kas prasa precīzas un eksaktas zināšanas, tiek meklētas alternatīvas vispārējai vidējajai izglītībai un skatiens tiek vērsts ģimnāziju virzienā. Sākumā tās šķiet biedējošas un neaizsniedzamas, tomēr ieskatoties dziļ […]
  • Kāpēc vajadzētu nomainīt logus?
    Visa veida logi jebkurā situācijā ir svarīga daļa no Jūsu mājokļa, jo tie visi galvenokārt ir atbildīgi par konkrētās mājas iemītnieku prieku un komfortu. PVC tipa logi arī tiek piedāvāti atšķirīgos stilos, jo būtiski atšķiras to rāmju forma, izmēri un citas nianses. Vēl liela privilēģija ir rāmja konkrētās krāsas izvēle, jo tā būs izdevība, kā […]