Labākās autoskolas Rīgā izvēles kritēriji.

labākās autoskolas Rīgā

Autoskolas izvēle var kļūt par ļoti sarežģītu un laikietilpīgu procesu. Izvēlēties kādu no 200 pieejamajām autoskolām var šķist neiespējami, jo kā lai salīdzina visus svarīgākos parametrus, cenas? Varbūt cenā nav iekļauts viss?

Pirms līguma parakstīšanas jāgūst 100% pārliecība!

Pirmais kritērijs, pēc kura var izvērtēt autoskolu Rīgā, ir cena. Jāsaprot, kas iekļauts autoskolas piedāvājumā un cik tas maksās. Nereti redzamas dažādas akcijas, kas par ļoti nelielu samaksu piedāvā iegūt, piemēram, teorijas apmācību. Tomēr baigās sanāk, ka jāmaksā krietni vairāk. Tieši tāpēc gan Patērētāju tiesību aizsardzības centra un CSDD mājas lapās ir iekļauti padomi un lietas, kam jāpievērš uzmanība, pirms tiek parakstīts līgums.

Ļoti svarīgi ir visas izmaksas zināt jau pirms līguma parakstīšanas. Katrs izmaksu postenis dažādās autoskolās var būtiski atšķirties, vienāds būs tikai CSDD izcenojums. Izmaksas var iedalīt vairākās daļās: reģistrācija un dokumentu noformēšana, teorija un pārbaudes darbi, izziņas – medicīniskā izziņa un pirmās medicīniskās palīdzības kursi.

Viens no lielākajiem izmaksu posteņiem var būt braukšanas nodarbības. Pārsvarā braukšanas maksa tiek norādīta par divām akadēmiskajām stundām, kas kopā ir 90 minūtes. Minimālais mācību stundu skaits ir 14. Šeit būtiski atcerēties, ka braukšanas stundu skaits ir ļoti individuāls un var kļūtu būtiski lielāks. Labākās autoskolas Rīgā mājas lapās piedāvā izmaksu kalkulatorus.

Ērtas mācību telpas un viegli sasniedzama vieta.

Otrs svarīgākais kritērijs ir atrašanās vieta un telpas, kurās notiks mācības. Autoskolas Rīgā ir pieejamas gan centrā, gan mikrorajonos. Teorijas kurss ir 15 akadēmisko stundu garš, tāpēc svarīgi apzināt savām mājām tuvākās mācību iestādes, kas ļaus ietaupīt gan laiku, gan naudu. Noteikti palīdzēs arī telpu apskate klātienē pirms gala lēmuma pieņemšanas.

Instruktoru kompetences līmenis.

Trešais svarīgais faktors ir pasniedzēji un braukšanas instruktori. Labākās autoskolas Rīgā savās mājas lapās izvieto informāciju par pasniedzējiem, to pieredzi un kontaktiem. Vārdus ievadot Google meklētājā var atrast atsauksmes un citu noderīgu informāciju. Iegūstot datus var arī atrast CSDD statistiku un pārliecināties par instruktoru profesionalitāti. Tāpat ieteicams noskaidrot satikšanās vietu braukšanas nodarbībās, lai nesanāk tā, ka jābrauc no Juglas uz Jūrmalu.

Ne mazāk svarīgs ir auto labā tehniskā stāvoklis, un draugu, paziņu atsauksmes. Tas pat reizēm var kļūt par izšķirošo faktoru. Tomēr jāpārliecinās, ka atsauksmes ir “svaigas”.


RSS RSS

  • Uzzini kādas riepas nepieciešamas ziemai
    Auto allaž jābūt teicamā stāvoklī, lai Jūs neapdraudētu pats sevi un apkārtējos. Riepu centra speciālisti gatavi palīdzēt katram savam klientam, lai maksimāli pielāgotu vajadzīgās riepas braukšanas veidam un attiecīgajam auto. Jūs droši varat arī iepazīties ar cita veida pakalpojumiem, kas noder visiem, kam svarīgs ļoti kvalitatīvs apkalpošanas serviss un īp […]
  • Kā strādāt no mājām, un ko darīt, ja naudas pietrūkst?
    Lai cik ļoti to nevēlētos un censtos ietaupīt ik mēnesi, tomēr dažreiz gadās tā, ka naudas pietrūkst. Kādu nedēļas nogali gribētu doties uz SPA, pasēdēt ar draugiem kādā pirtiņā lauku mājās, nopirkt jaunu kleitu vai aizbraukt uz pāris dienām uz Parīzi – naudas šādām lietām pietrūkst. Tā nu tas ir. Labi, varbūt uz Parīzi braukt […]
  • Izvēlieties atbilstošāko apdrošināšanu
    Visiem zināms, ka ir nereāli daudzi cilvēki, kas izvēlas šos konkrētos pakalpojumus, tādēļ ir iespējams izvēlēties dažādas kompānijas, kas tos piedāvā. Katru apdrošināšanas polisi ievērojama daļa cilvēku biežāk noformē internetā, ietaupot savu brīvo laiku. Paralēli OCTA primārajai apdrošināšanai būtu vēlams izraudzīties vēl ko, tomēr to izvēlas pats klients. […]