OCTA, KASKO kā arī mājokļa apdrošināšana

apdrošināšanaLatvijā ar likumu ir noteikts, ka jebkurai automašīnai ir nepieciešama OCTA.Pārvietojoties bez transporta apdrošināšanas polises, pastāv iespēja šķirties no pieklājīgas summas, un to parasti neviens nevēlas.Paldies, Dievam ir iespējams apdrošināšanu iegādāties ar internetbankas starpniecību, lai ietaupītu laiku.

Mašīnu obligātā – Civiltiesiskā apdrošināšana.

Katram spēkratam, kas brauc pa Latvijas ceļiem, ir obligāta OCTA apdrošināšana, turklāt, ne tikai pie mums, bet arī ārvalstīs. Ir atrodama lapa, kurā ir iespējams viegli un ātri uzzināt savas OCTA polises izmaksas – www.e-octa.lv. Lai precizētu izdevumus, noteikti palīdzēs OCTA kalkulators. Apdrošināšana pasargā ne tikai mašīnasīpašnieku, bet arī tos, kuri atrodas mašīnā, ja atgadās kāds incidents uz ceļa. OCTA polise sedz zaudējumus cietušajām personām līdz 5 miljoniem eiro neatkarīgi no cietušo skaita un mantai līdz 1 000 000 eiro neatkarīgi no trešo personu skaita. Bonus – malus klase nosaka OCTA polises cenu. Bonus – Malus ir apdrošināšanas risku vērtēšanas klasifikācija pēc kā vērtē atlaižu vai piemaksu piemērošanu.

Kurā vietā pirkt brīvprātīgo?

Pastāv vēl kāds polises veids, ko var izvēlēties kopā ar OCTA, un to sauc par KASKO. Līzinga un kredīta automašīnām OCTA un KASKO polises ir obligāta prasība, taču pārējiem auto – brīvprātīga. KASKO apdrōšināšana ir pieejama teju jebkura veida sauszemes transportam, bet, visbiežāk to pērk vieglajiemauto. Ir daudz risku, ko aptver šis polises veids, taču ar apdrošināšanas pārstāvi ir iespējams vienoties par papildus risku apdrošināšanu. KASKO polise aizsargā no materiāliem zaudējumiem momentos, ja automašīna tiek nozagta, apzagta, tās vadītājs izraisa ceļu satiksmes negadījumu un cieš mašīna. Kā jau jebkuru apdrošināšanu, arī KASKO ietekmē vairāki faktori – auto ražotājs, cena, īpašnieka statuss, mašīnas vērtība.

Īpašuma apdrošināšana.
Lai mājās justos vēl drošāk, ir nepieciešams iegādāties nekustamā īpašuma apdrošināšanu. Tas ir labs veids kā pasargāt ne tikai sevi, bet arī savu mājokli un iedzīvi. Ja ņem vērā to, ka dzīvojam digitālā laikmetā, visus iespējamos apdrošināšanas veidus, tajā skaitā dzīvokļa apdrošināšanu, ir iespējams iegādāties internetā. Ja nav vēlmes lieki kārtot birokrātiskus jautājumus un vairākām juridiskām kompānijām savā dzīvē, īpašuma apdrošināšanu ir iespējams iegādāties arī bankā, kuras klients esat ikdienā. Riskus, ko apdrošināt, ir iespēja izvēlēties pašam. Pastāv dažādi līdzekļi, kas nosaka polises cenu – īpašuma veids, stāvoklis, cena, atrašanās vieta, bet dzīvokļiem un mājām svarīgs arī to vecums.

Obligāti jāsargā gan sevi, gan savu īpašumu un ir dažādi veidi kā to izdarīt. Nav vajadzības nogaidīt līdz pēdējam vai līdz momentam, kad atgadās, kas slikts, jo par to var parūpēties laicīgi, turklāt bez lielām grūtībām. Apdrošināšanas polises ir iespējams nopirkt par īpaši izdevīgu cenu, jo bieži tiek piemērotas dažādas atlaides. Internetā iegādātas apdrošināšanas polises ir izdevīgākas un lētākas. Kā liels pluss tiek vērtēts tas, ka iemaksu summu nav nepieciešams iemaksāt uzreiz, bet to var darīt ar periodiskiem maksājumiem.


RSS RSS

  • Uzzini kādas riepas nepieciešamas ziemai
    Auto allaž jābūt teicamā stāvoklī, lai Jūs neapdraudētu pats sevi un apkārtējos. Riepu centra speciālisti gatavi palīdzēt katram savam klientam, lai maksimāli pielāgotu vajadzīgās riepas braukšanas veidam un attiecīgajam auto. Jūs droši varat arī iepazīties ar cita veida pakalpojumiem, kas noder visiem, kam svarīgs ļoti kvalitatīvs apkalpošanas serviss un īp […]
  • Kā strādāt no mājām, un ko darīt, ja naudas pietrūkst?
    Lai cik ļoti to nevēlētos un censtos ietaupīt ik mēnesi, tomēr dažreiz gadās tā, ka naudas pietrūkst. Kādu nedēļas nogali gribētu doties uz SPA, pasēdēt ar draugiem kādā pirtiņā lauku mājās, nopirkt jaunu kleitu vai aizbraukt uz pāris dienām uz Parīzi – naudas šādām lietām pietrūkst. Tā nu tas ir. Labi, varbūt uz Parīzi braukt […]
  • Izvēlieties atbilstošāko apdrošināšanu
    Visiem zināms, ka ir nereāli daudzi cilvēki, kas izvēlas šos konkrētos pakalpojumus, tādēļ ir iespējams izvēlēties dažādas kompānijas, kas tos piedāvā. Katru apdrošināšanas polisi ievērojama daļa cilvēku biežāk noformē internetā, ietaupot savu brīvo laiku. Paralēli OCTA primārajai apdrošināšanai būtu vēlams izraudzīties vēl ko, tomēr to izvēlas pats klients. […]