OCTA, KASKO kā arī mājokļa apdrošināšana

apdrošināšanaLatvijā ar likumu ir noteikts, ka jebkurai automašīnai ir nepieciešama OCTA.Pārvietojoties bez transporta apdrošināšanas polises, pastāv iespēja šķirties no pieklājīgas summas, un to parasti neviens nevēlas.Paldies, Dievam ir iespējams apdrošināšanu iegādāties ar internetbankas starpniecību, lai ietaupītu laiku.

Mašīnu obligātā – Civiltiesiskā apdrošināšana.

Katram spēkratam, kas brauc pa Latvijas ceļiem, ir obligāta OCTA apdrošināšana, turklāt, ne tikai pie mums, bet arī ārvalstīs. Ir atrodama lapa, kurā ir iespējams viegli un ātri uzzināt savas OCTA polises izmaksas – www.e-octa.lv. Lai precizētu izdevumus, noteikti palīdzēs OCTA kalkulators. Apdrošināšana pasargā ne tikai mašīnasīpašnieku, bet arī tos, kuri atrodas mašīnā, ja atgadās kāds incidents uz ceļa. OCTA polise sedz zaudējumus cietušajām personām līdz 5 miljoniem eiro neatkarīgi no cietušo skaita un mantai līdz 1 000 000 eiro neatkarīgi no trešo personu skaita. Bonus – malus klase nosaka OCTA polises cenu. Bonus – Malus ir apdrošināšanas risku vērtēšanas klasifikācija pēc kā vērtē atlaižu vai piemaksu piemērošanu.

Kurā vietā pirkt brīvprātīgo?

Pastāv vēl kāds polises veids, ko var izvēlēties kopā ar OCTA, un to sauc par KASKO. Līzinga un kredīta automašīnām OCTA un KASKO polises ir obligāta prasība, taču pārējiem auto – brīvprātīga. KASKO apdrōšināšana ir pieejama teju jebkura veida sauszemes transportam, bet, visbiežāk to pērk vieglajiemauto. Ir daudz risku, ko aptver šis polises veids, taču ar apdrošināšanas pārstāvi ir iespējams vienoties par papildus risku apdrošināšanu. KASKO polise aizsargā no materiāliem zaudējumiem momentos, ja automašīna tiek nozagta, apzagta, tās vadītājs izraisa ceļu satiksmes negadījumu un cieš mašīna. Kā jau jebkuru apdrošināšanu, arī KASKO ietekmē vairāki faktori – auto ražotājs, cena, īpašnieka statuss, mašīnas vērtība.

Īpašuma apdrošināšana.
Lai mājās justos vēl drošāk, ir nepieciešams iegādāties nekustamā īpašuma apdrošināšanu. Tas ir labs veids kā pasargāt ne tikai sevi, bet arī savu mājokli un iedzīvi. Ja ņem vērā to, ka dzīvojam digitālā laikmetā, visus iespējamos apdrošināšanas veidus, tajā skaitā dzīvokļa apdrošināšanu, ir iespējams iegādāties internetā. Ja nav vēlmes lieki kārtot birokrātiskus jautājumus un vairākām juridiskām kompānijām savā dzīvē, īpašuma apdrošināšanu ir iespējams iegādāties arī bankā, kuras klients esat ikdienā. Riskus, ko apdrošināt, ir iespēja izvēlēties pašam. Pastāv dažādi līdzekļi, kas nosaka polises cenu – īpašuma veids, stāvoklis, cena, atrašanās vieta, bet dzīvokļiem un mājām svarīgs arī to vecums.

Obligāti jāsargā gan sevi, gan savu īpašumu un ir dažādi veidi kā to izdarīt. Nav vajadzības nogaidīt līdz pēdējam vai līdz momentam, kad atgadās, kas slikts, jo par to var parūpēties laicīgi, turklāt bez lielām grūtībām. Apdrošināšanas polises ir iespējams nopirkt par īpaši izdevīgu cenu, jo bieži tiek piemērotas dažādas atlaides. Internetā iegādātas apdrošināšanas polises ir izdevīgākas un lētākas. Kā liels pluss tiek vērtēts tas, ka iemaksu summu nav nepieciešams iemaksāt uzreiz, bet to var darīt ar periodiskiem maksājumiem.


RSS RSS

  • 3 padomi drošākiem treniņiem
    Pareizi izpildīti treniņi spēj paveikt neticamas lietas – samazināt iekaisumu, sirds slimību un sirdstriekas risku, uzlabot smadzeņu darbību, kā arī garīgo veselību kopumā. Diemžēl, ne visi cilvēki trenējas un vingro pareizi, kā rezultātā nereti gūst traumas, sākot ar sastieptu muskuli vai izgrieztu potīti, beidzot pat ar locītavas dislokāciju. Vairums no šī […]
  • Ne visi ir piemēroti ģimnāzijām, bet ģimnāzijas ir piemērotas visiem
    Kad sākumskolas izglītība jau iegūta, pārkāptas pirmās klases arī pamatskolā, varbūt pat jau izvirzījušās vēlmes saistībā ar nākotnes profesiju, kas prasa precīzas un eksaktas zināšanas, tiek meklētas alternatīvas vispārējai vidējajai izglītībai un skatiens tiek vērsts ģimnāziju virzienā. Sākumā tās šķiet biedējošas un neaizsniedzamas, tomēr ieskatoties dziļ […]
  • Kāpēc vajadzētu nomainīt logus?
    Visa veida logi jebkurā situācijā ir svarīga daļa no Jūsu mājokļa, jo tie visi galvenokārt ir atbildīgi par konkrētās mājas iemītnieku prieku un komfortu. PVC tipa logi arī tiek piedāvāti atšķirīgos stilos, jo būtiski atšķiras to rāmju forma, izmēri un citas nianses. Vēl liela privilēģija ir rāmja konkrētās krāsas izvēle, jo tā būs izdevība, kā […]