Personībām – Maurice Lacroix pulksteņi

Maurice Lacroix pulksteņi

„Inovatīva komplikācija un zibenīga kustības attīstība, mūsdienīgs dizains, nevaldāma aizrautība un kaisle ar detaļām ir ceļš uz pilnību.” Apgalvo Stīvens Vasers, Maurice Lacroix zīmola pārstāvis.

 Maurice Lacroix pulksteņi tiek veidoti, ievērojot Šveices pulksteņu darināšanas mākslas senās tradīcijas un standartus,  kā arī papildinot tos ar  savu  inovatīvu komplikāciju un kustību attīstību, mūsdienīgu dizainu, kurā pievērsta īpaša uzmanība detaļām, lai radītu pilnību.

Šie īpašie pulksteņi radīti tiem, kuri novērtē paliekošas vērtības, kas iegūtas no tradicionālo pulksteņu veidošanas, attīstība un kreativitāte tiek apvienota ar  jaunākajām tehnoloģijām. Laiks ir dārgs un to nevajadzētu uzticēt prastam un nekvalitatīvam laikrādim, Maurice Lacroix pulksteņi nekad nepievils ārkārtas situācijās.

Zīmola šedevrus, iespējams iegādāties arī Latvijā. Lūk modeļi, kas ir pieejami arī mums.

 • Divina
 • Eliros
 • Fiaba
 • Les Classiques
 • Masterpiece
 • Miros
 • Pontos
 • Starside

Lieliskās funkcijas papildina neatkārtojams, gaumīgs un atraktīvs dizains. Maurice pulksteņi ir pazīstami ar izciliem hronogrāfiem, mēness fāžu norādēm un jo īpaši ar displeju. Liels pluss šiem pulksteņiem ir arī atmiņas funkcija, kas papildināja šos meistardarbus 2008. gadā. Kopš 2006. gada oktobra beigām, zīmols ražo arī sarežģītas detaļas kustīgajiem mehānismiem, ar kuru ražošanu, ieņēma savu vietu starp visu laiku ekskluzīvākajiem Šveices ražošanas zīmoliem.

Zīmols sākotnēji tika dibināta kā jauna uzņēmuma “Desco fon SCHULTHESS” daļa 1975. gadā Cīrihē. Zīmols “Desco” jau kopš 1946. ir ekskluzīvu pulksteņu radītājs, vieni no spilgtākajiem piemēriem ir Audemars Piguet, Heuer, Eterna, un Jaeger-LeCoultre. Maurice Lacroix pulksteņi, gluži tāpat kā Rolex un Omega, nav atbilstoši un radīti jebkuram. Cilvēkiem- personībām, unikālie laikrāži ne tikai rādīs precīzu laiku un pildīs funkcijas, bet arī padarīs tēlu un stilu individuālāku un neatkārtojamāku.

Šie laikrāži no 2010. gada ir pieejami vairāk nekā 4000 veikalos un vismaz 60 valstīs visā pasaulē. Šī kompānija nozīmē ne tikai eleganci un precizitāti, bet arī sadarbību, kā interneta uzņēmējs Džimijs Vales, mūziķis Bobs Geldofs, aktieris Rajs Stīvensons, peldētājs Džeimss Magnussens, nirējs Orlando Dugue, Dienvidkorejas aktieris Jang Dong-gun un Lielbritānijas golfa spēlētājs Džastins Roze par zīmola apstiprināšanas kampaņu. Kompānija sadarbojas arī ar tādiem partneriem kā FC Barcelona un Red Bull.


RSS RSS

 • Ne visi ir piemēroti ģimnāzijām, bet ģimnāzijas ir piemērotas visiem
  Kad sākumskolas izglītība jau iegūta, pārkāptas pirmās klases arī pamatskolā, varbūt pat jau izvirzījušās vēlmes saistībā ar nākotnes profesiju, kas prasa precīzas un eksaktas zināšanas, tiek meklētas alternatīvas vispārējai vidējajai izglītībai un skatiens tiek vērsts ģimnāziju virzienā. Sākumā tās šķiet biedējošas un neaizsniedzamas, tomēr ieskatoties dziļ […]
 • Kāpēc vajadzētu nomainīt logus?
  Visa veida logi jebkurā situācijā ir svarīga daļa no Jūsu mājokļa, jo tie visi galvenokārt ir atbildīgi par konkrētās mājas iemītnieku prieku un komfortu. PVC tipa logi arī tiek piedāvāti atšķirīgos stilos, jo būtiski atšķiras to rāmju forma, izmēri un citas nianses. Vēl liela privilēģija ir rāmja konkrētās krāsas izvēle, jo tā būs izdevība, kā […]
 • Vajadzīga jauna parfimērija? Ielūkojieties šeit!
  Jebkuras smaržas ir izstrādātas ar neaptveramu aizrautību, tādēļ pircēji spēj novērtēt pilnīgi katru pudelīti. Tieši smaržu interneta veikals vienmēr ļauj cilvēkiem pašiem atrast labākās parfimērijas preces , neņemot vērā atrašanās vietu. Krāšņie preču apraksti ļaus sajust pilnīgi katru smaržu niansi, tādēļ zināsiet, ko šoreiz vēlaties izmēģināt. Jūs visādā […]