Pieejami kombinētie apkures katli privātmājām

Pēdējos gados aizvien vairāk mājsaimniecību izvēlas uzstādīt kombinētos apkures katlus regulāro karstā ūdens vai sistēmas katlu vietā. Šie katli pēc būtības ir augstas efektivitātes ūdens sildītāji un centrālās apkures ierīces, kas nozīmē, ka tie var apsildīt māju un apgādāt to ar karsto ūdeni bez nepieciešamības pēc atsevišķas ūdens tvertnes. Tie mēdz būt kompaktāki nekā citas centrālās apkures sistēmas, jo tie apvieno šīs divas mājsaimniecības funkcijas vienā ierīcē, ko izsaka arī pats nosaukums „kombinētie apkures katli”.

Pateicoties šo katlu kompaktajam izmēram un spējai uzsildīt ūdeni pēc pieprasījuma, tie ir vispiemērotākā izvēle ēkās ar ierobežotu platību un dzīvojamo telpu. Pastāv iespēja iegādāties katlus, kuru kurināšanai tiek izmantotas malka, skaidu briketes, ogles, kā arī kokskaidu granulas.

To privātmāju īpašnieki, kuru mājās ir uzstādīti un ir pieejami kombinētie apkures katli, noteikti var uzskaitīt vairākus pozitīvus ieguvumus, ko sniedz šī apkures sistēma. Galvenokārt var izdalīt vairākas konkrētas īpašības, kas šiem katliem ļāvušas iemantot pieaugošo popularitāti.

Kopumā kombinētie apkures katli ir:

 • Efektīvāki – ja salīdzina ar vecākiem apkures katliem, šie ir daudz izdevīgāki. Gada griezumā jaunākie katlu modeļi ļauj ietaupīt salīdzinoši daudz uz apkures un siltā ūdens rēķiniem.
 • Lētāki – lai arī paša katla izmaksas sākumā varētu šķist diezgan lielas, tomēr tie savā uzbūvē ir vienkāršāki nekā tradicionālās apkures sistēmas, kas nozīmē, ka to uzstādīšana ir ērtāka un lētāka. Brīžos, ja rodas problēmas, arī rezerves daļas var piemeklēt daudz vieglāk.
 • Ātrāki – tā kā nepastāv ūdens tvertne, kas jāuzsilda, tie var nodrošināt neierobežotu karstā ūdens piegādi pēc pieprasījuma.
 • Tīrāki – šāda veida katlu uzstādīšana arī garantē, ka centrālapkures sistēmās parasti veidojas mazāk nosēdumu, jo ūdens neatrodas tvertnē, kur tas var radīt rūsu un netīrumus.

Nevar arī nepieminēt, ka augošā kombinēto apkures katlu popularitāte nozīmē, ka liela daļa apkopes servisu ir zinoši par šāda veida katlu remontu un apkalpošanu. Līdz ar to kvalificētus speciālistus var atrast bez liekām galvassāpēm un arī apkopšanas izmaksas ir pietiekami draudzīgas.

Kombinētos katlus var iegādāties dažādos izmēros un ar dažādiem tehniskajiem parametriem. Neatkarīgi no tā, vai tiek meklēts apkures katls par draudzīgu cenu vai arī cerības tiek liktas uz īpaši ekonomisku modeli, kas palīdzētu ietaupīt uz turpmākajiem rēķiniem, ikviens var atrast tieši to, kas atbilst viņa prasībām un vēlmēm.


RSS RSS

 • Ko darīt vasaras brīvlaikā?
  Skolēniem vārdu salikums “vasaras brīvlaiks” ir nu ļoti tīkams ausīm! Ko tik nevar sadarīt, piedzīvot, izbaudīt vasaras brīvlaikā, kad pats galvenais un labākais aspekts tajā visā – nav jāiet uz skolu! Tiesa, mūsdienu tehnoloģijas savās “ķetnās” ievelk ne vienu vien jauno prātu, kad puse (teju labākajā gadījumā) vasaras tiek pavadīta pie datora ekrāna, spēlē […]
 • Vajadzīga jauna parfimērija? Ielūkojieties te!
  Ikviens no klientiem pavisam noteikti jau zina, kuras tieši ir viņa iecienītākās smaržas. Tieši tādēļ smaržu interneta veikals dod iespēju saņemt visu vajadzīgo ļoti īsā laikā. Īpaši veidotie raksti būs ideāli piemēroti cilvēkiem, kas tiešām vēlas kārtīgi iepazīt ikvienu no redzamajiem aromātiem. Saprotams, ka piemērotas lietas spēs sameklēt visas sievietes […]
 • Piemērots aizdevums Jūsu tēriņiem
  Katrā aizņemšanās reizē klientiem ir būtiski, lai konkrētais kredīts būtu izcili piemērots viņu ienākumiem un reālajām iespējām atmaksāt. Kredīti ir veidoti no vairākiem faktoriem, tāpēc ir jāpievērš uzmanību katram no tiem, lai spētu izanalizēt, kurš no tiem ir labākais.Vispirms jau jāsaprot, ka aizdevums ir unikāls jau ar to vien, ka ikvienam no tiem ir pa […]