Pieejami kombinētie apkures katli privātmājām

Pēdējos gados aizvien vairāk mājsaimniecību izvēlas uzstādīt kombinētos apkures katlus regulāro karstā ūdens vai sistēmas katlu vietā. Šie katli pēc būtības ir augstas efektivitātes ūdens sildītāji un centrālās apkures ierīces, kas nozīmē, ka tie var apsildīt māju un apgādāt to ar karsto ūdeni bez nepieciešamības pēc atsevišķas ūdens tvertnes. Tie mēdz būt kompaktāki nekā citas centrālās apkures sistēmas, jo tie apvieno šīs divas mājsaimniecības funkcijas vienā ierīcē, ko izsaka arī pats nosaukums „kombinētie apkures katli”.

Pateicoties šo katlu kompaktajam izmēram un spējai uzsildīt ūdeni pēc pieprasījuma, tie ir vispiemērotākā izvēle ēkās ar ierobežotu platību un dzīvojamo telpu. Pastāv iespēja iegādāties katlus, kuru kurināšanai tiek izmantotas malka, skaidu briketes, ogles, kā arī kokskaidu granulas.

To privātmāju īpašnieki, kuru mājās ir uzstādīti un ir pieejami kombinētie apkures katli, noteikti var uzskaitīt vairākus pozitīvus ieguvumus, ko sniedz šī apkures sistēma. Galvenokārt var izdalīt vairākas konkrētas īpašības, kas šiem katliem ļāvušas iemantot pieaugošo popularitāti.

Kopumā kombinētie apkures katli ir:

 • Efektīvāki – ja salīdzina ar vecākiem apkures katliem, šie ir daudz izdevīgāki. Gada griezumā jaunākie katlu modeļi ļauj ietaupīt salīdzinoši daudz uz apkures un siltā ūdens rēķiniem.
 • Lētāki – lai arī paša katla izmaksas sākumā varētu šķist diezgan lielas, tomēr tie savā uzbūvē ir vienkāršāki nekā tradicionālās apkures sistēmas, kas nozīmē, ka to uzstādīšana ir ērtāka un lētāka. Brīžos, ja rodas problēmas, arī rezerves daļas var piemeklēt daudz vieglāk.
 • Ātrāki – tā kā nepastāv ūdens tvertne, kas jāuzsilda, tie var nodrošināt neierobežotu karstā ūdens piegādi pēc pieprasījuma.
 • Tīrāki – šāda veida katlu uzstādīšana arī garantē, ka centrālapkures sistēmās parasti veidojas mazāk nosēdumu, jo ūdens neatrodas tvertnē, kur tas var radīt rūsu un netīrumus.

Nevar arī nepieminēt, ka augošā kombinēto apkures katlu popularitāte nozīmē, ka liela daļa apkopes servisu ir zinoši par šāda veida katlu remontu un apkalpošanu. Līdz ar to kvalificētus speciālistus var atrast bez liekām galvassāpēm un arī apkopšanas izmaksas ir pietiekami draudzīgas.

Kombinētos katlus var iegādāties dažādos izmēros un ar dažādiem tehniskajiem parametriem. Neatkarīgi no tā, vai tiek meklēts apkures katls par draudzīgu cenu vai arī cerības tiek liktas uz īpaši ekonomisku modeli, kas palīdzētu ietaupīt uz turpmākajiem rēķiniem, ikviens var atrast tieši to, kas atbilst viņa prasībām un vēlmēm.


RSS RSS

 • Uzzini kādas riepas nepieciešamas ziemai
  Auto allaž jābūt teicamā stāvoklī, lai Jūs neapdraudētu pats sevi un apkārtējos. Riepu centra speciālisti gatavi palīdzēt katram savam klientam, lai maksimāli pielāgotu vajadzīgās riepas braukšanas veidam un attiecīgajam auto. Jūs droši varat arī iepazīties ar cita veida pakalpojumiem, kas noder visiem, kam svarīgs ļoti kvalitatīvs apkalpošanas serviss un īp […]
 • Kā strādāt no mājām, un ko darīt, ja naudas pietrūkst?
  Lai cik ļoti to nevēlētos un censtos ietaupīt ik mēnesi, tomēr dažreiz gadās tā, ka naudas pietrūkst. Kādu nedēļas nogali gribētu doties uz SPA, pasēdēt ar draugiem kādā pirtiņā lauku mājās, nopirkt jaunu kleitu vai aizbraukt uz pāris dienām uz Parīzi – naudas šādām lietām pietrūkst. Tā nu tas ir. Labi, varbūt uz Parīzi braukt […]
 • Izvēlieties atbilstošāko apdrošināšanu
  Visiem zināms, ka ir nereāli daudzi cilvēki, kas izvēlas šos konkrētos pakalpojumus, tādēļ ir iespējams izvēlēties dažādas kompānijas, kas tos piedāvā. Katru apdrošināšanas polisi ievērojama daļa cilvēku biežāk noformē internetā, ietaupot savu brīvo laiku. Paralēli OCTA primārajai apdrošināšanai būtu vēlams izraudzīties vēl ko, tomēr to izvēlas pats klients. […]