Pievilcīgie Audemars Piguet pulksteņi

AUDEMARS PIGUETKādam jābūt ideālam pulkstenim? Precīzam, uzticamam, elegantam un, protams, skaistam! Tieši tādi ir Audemars Piguet ražotie pulksteņi, kuri gadu desmitiem izpelnījušies uzticamu un tiešām skaistu pulksteņu slavu. Viena no iecienītākajām un skaistākām AUDEMARS PIGUET zīmola kolekcijām ir labi zināmā „Karalisko Ozolu” līnija, kurā ievērots klasisks dizains un daži moderni elementi.

Iemīlētās kolekcijas moto skan ļoti pārliecinoši –  „lai pārkāptu noteikumus, tie vispirms ir jāzina”. Pati izcilā kompānija tieši šo kolekciju nosaukusi par visai revolucionāru. Karalisko Ozolu kolekcijas pulksteņi uzskatāmi par inženierijas meistardarbu.  Skaistais AUDEMAR PIGUET pulkstenis ir masīvs un eleganta dizaina korpuss,  kurš ir izveidots pievilcīgā astoņstūra formā. Pulksteņos īpaši izceltas savienojuma vietas – ar skrūvju palīdzību – ko var uzskatīt par modernu elementu. Visi šīs kolekcijas pulksteņi ir ūdens izturīgi. Tātad – gluži kā radīti cilvēkiem, kuriem nav svešs aktīvs dzīvesveids. Šīs kolekcijas laikrāži ir diezgan smagi, jo tie ir izgatavoti no izturīga un augstvērtīga tērauda. Pulksteņi pēc kāda laika tie ir atkārtoti jāuzvelk, jo visi kolekcijas pulksteņi ir mehāniski.

Kompānija nosauc arī trīs vērtības, kuras tai un slavenajam futbolistam uzskatāmas par kopīgām. Tās ir : Kaislība, Precizitāte, Noteiktība.  AUDEMARS PIGUET ilggadējā zīmola seja ir slavenais futbolists – Laionels Messi, kurš šobrīd tiek uzskatīts par labāko un pieprasītāko futbolistu pasaulē. Zīmols uzskata, ka Messi piemīt visas īpašības, kuras kompānija uzskata par svarīgām pulksteņu ražošanā. Pats Messi ir izteicies, ka Gan futbolā, gan pulksteņu izgatavošanā talantam un elegancei nav nozīmes, ja trūkst noteiktība un precizitātes”. Kompānija šādus principus īsteno radot ikvienu pulksteņa eksemplāru, tiecoties pēc perfektiem rādītājiem visur.

Latvijā iespējams iegādāties arī  eksemplārus no Karalisko Ozolu kolekcijas (Royal Oak Offshore Chronograph, Royal Oak Concept GMT Tourbillon, Royal Oak Offshore Tourbillon, Royal Oak Offshore Diver Royal Oak Automatic, Lady Royal Oak Lady, Royal Oak Openworked Extra-Thin, Royal Oak Offshore VOLCANO, Royal Oak Steel). Pieejami arī citi AUDEMARS PIGUET radīto pulksteņu modeļi, piemēram, Jules Audemars Perpetual Calendar, Jules Audemars Lady 33 mm, Jules Audemars Lady Tourbillon 39 mm, Jules Audemars Lady Tourbillon 41 mm, Jules Audemars Lady 29 mm, Audemars Large Date Tourbillon 41 mm u.c.

Kompānijas saknes meklējamas tālajā 1875. gadā, līdz ar to šis zīmols bija viens no pirmajiem celmlaužiem pulksteņu ražošanas industrijā. Attīstoties tehnoloģiskajām iespējām, paplašinājās arī pulksteņa funkcijas -  laikrāži kļuva ievērojami tehniski sarežģītāki. Radās pulksteņi ar vairākām ciparnīcām, kas spēja parādīt ne tikai minūtes, bet arī nedēļas dienas, mēnešus, mēness fāzes un pat astroloģiskās zīmes.

Slaveno zīmolu dibināja divi godājami pulksteņmeistari – Jules Lois Audemars un Edward Auguste Piguet. Abi pulksteņmeistari ieguldīja lielas pūles, lai popularizētu savus radītos pulksteņus, kā arī noslīpētu tos līdz pilnībai – gluži kādus tos mēs pazīstam šodien.


RSS RSS

  • Ne visi ir piemēroti ģimnāzijām, bet ģimnāzijas ir piemērotas visiem
    Kad sākumskolas izglītība jau iegūta, pārkāptas pirmās klases arī pamatskolā, varbūt pat jau izvirzījušās vēlmes saistībā ar nākotnes profesiju, kas prasa precīzas un eksaktas zināšanas, tiek meklētas alternatīvas vispārējai vidējajai izglītībai un skatiens tiek vērsts ģimnāziju virzienā. Sākumā tās šķiet biedējošas un neaizsniedzamas, tomēr ieskatoties dziļ […]
  • Kāpēc vajadzētu nomainīt logus?
    Visa veida logi jebkurā situācijā ir svarīga daļa no Jūsu mājokļa, jo tie visi galvenokārt ir atbildīgi par konkrētās mājas iemītnieku prieku un komfortu. PVC tipa logi arī tiek piedāvāti atšķirīgos stilos, jo būtiski atšķiras to rāmju forma, izmēri un citas nianses. Vēl liela privilēģija ir rāmja konkrētās krāsas izvēle, jo tā būs izdevība, kā […]
  • Vajadzīga jauna parfimērija? Ielūkojieties šeit!
    Jebkuras smaržas ir izstrādātas ar neaptveramu aizrautību, tādēļ pircēji spēj novērtēt pilnīgi katru pudelīti. Tieši smaržu interneta veikals vienmēr ļauj cilvēkiem pašiem atrast labākās parfimērijas preces , neņemot vērā atrašanās vietu. Krāšņie preču apraksti ļaus sajust pilnīgi katru smaržu niansi, tādēļ zināsiet, ko šoreiz vēlaties izmēģināt. Jūs visādā […]