Progresīvākā auto skola – Autoskola Presto

progresivaka-auto-skola

Katram no mums dzīvē pienāk brīdis, kad mašīna ir ļoti nepieciešama lieta, jo tā atvieglo mūsu ikdienas dzīvi. Nav svarīgi kādā vecumā tiek noliktas tiesības, galvenais ir vēlēšanās mācīties. Auto skolas ir daudz un dažādas, taču progresīvākā auto skola no visām ir Autoskola Presto. Ja nevarat izlemt, kurp doties mācīties, tad šo variantu vajadzētu nopietni apsvērt.

Daudziem cilvēkiem vārdi Autoskola Presto neko neizteiks, tieši tāpēc auto skolai ir sava mājas lapa, kur pieejama visa nepieciešamā informācija par tās darbību, tiesību kategorijām u.c. Viss, kas jums jāizdara, lai iegūtu informāciju – jāapmeklē: http://www.autoskola-presto.com/.

Auto skolā iespējams nokārtot dažāda veida kategorijas tiesības: A, A1, A2, AM, B, BE un daudzas citas, par kurām informācija arī atrodama mājas lapā. Uzņēmumam ir arī tāds pluss, ka apmācības laikus jūs varat izvēlēties paši, vai vēlaties mācīties no rīta, pēcpusdienā, vai tikai vakarā. Pateicoties šādam piedāvājumam, jūs varat ērti atrast brīvo laiku, kuru varētu pilnībā veltīt apmācībām.

Presto ir liels uzņēmums, jo jau atvēris pavisam četras filiāles:

 • Centrs, Rīga;
 • Ķengarags, Rīga;
 • Purvciems, Rīga;
 • Lielvārde.

Pieteikties mācībām iespējams gan caur pašu mājas lapu, gan sazinoties ar auto skolu pa tālruni: +371 277 48 988. Darbinieki tikai priecāsies no jums dzirdēt!

Sociālie tīkli sastāda lielu nozīmi mūsu dzīvēs, tas viss pateicoties tik vieglai informācijas piekļuvei. Autoskola Presto arī ir ļoti mūsdienīga iestāde, jo viņiem iespējams sekot arī sociālajos tīklos kā Facebook, Twitter, Youtube un citos. Lai nebūtu stundām ilgi jāsēž un jāmeklē, mājas lapa un sociālie tīkli meklēšanu būtiski atvieglo.

Ja rodas jautājumi par pasniedzējiem vai instruktoriem, par viņiem visa informācija atrodama mājas lapā, kur redzams arī pasniedzēju novērtējums no apkārtējo puses un ir iespēja pieteikties apmācībām tieši pie konkrēti izvēlētā pasniedzēja. Nevarēsim nepiekrist, ka šāds piedāvājums ir tiešām noderīgs, jo nereti gadās aiziet pie pasniedzēja vai instruktora, ar kuru nevar atrast kopīgu valodu, tad šis noteikti nebūs tas gadījums. Lai arī cilvēki ir ļoti dažādi, tas meklēšanas procesu būtiski atvieglo.

Mēs katrs, dodoties mācīties, sagaidām labāko apmācību kvalitāti. Lai šādu kvalitāti sasniegtu nepieciešami pieredzējuši darbinieki, ko Presto var garantēt. Ja gadījumā nebūsiet ar kādu no pakalpojumiem apmierināti, par pamatotām pretenzijām jums būs iespēja saņemt savu naudu atpakaļ. Tāpēc nav jāuztraucas par lieki iztērētu naudu, jo šis noteikti nebūs viens no tiem gadījumiem.

Interesanti ir tas, ka Presto ierindojas otrajā vietā Latvijas auto skolu TOP5. Tas ir vēl viens indikators tam, ka auto skola piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus un apmierinātības līmenis ir augsts. Citu cilvēku atsauksmes, kuri arī mācījušies šajā iestādē, var atrast Presto mājas lapā. Iespējams šādi jūs sevi pārliecināsiet iestāties.  Izvēlēsimies gudri!


RSS RSS

 • Ko darīt vasaras brīvlaikā?
  Skolēniem vārdu salikums “vasaras brīvlaiks” ir nu ļoti tīkams ausīm! Ko tik nevar sadarīt, piedzīvot, izbaudīt vasaras brīvlaikā, kad pats galvenais un labākais aspekts tajā visā – nav jāiet uz skolu! Tiesa, mūsdienu tehnoloģijas savās “ķetnās” ievelk ne vienu vien jauno prātu, kad puse (teju labākajā gadījumā) vasaras tiek pavadīta pie datora ekrāna, spēlē […]
 • Vajadzīga jauna parfimērija? Ielūkojieties te!
  Ikviens no klientiem pavisam noteikti jau zina, kuras tieši ir viņa iecienītākās smaržas. Tieši tādēļ smaržu interneta veikals dod iespēju saņemt visu vajadzīgo ļoti īsā laikā. Īpaši veidotie raksti būs ideāli piemēroti cilvēkiem, kas tiešām vēlas kārtīgi iepazīt ikvienu no redzamajiem aromātiem. Saprotams, ka piemērotas lietas spēs sameklēt visas sievietes […]
 • Piemērots aizdevums Jūsu tēriņiem
  Katrā aizņemšanās reizē klientiem ir būtiski, lai konkrētais kredīts būtu izcili piemērots viņu ienākumiem un reālajām iespējām atmaksāt. Kredīti ir veidoti no vairākiem faktoriem, tāpēc ir jāpievērš uzmanību katram no tiem, lai spētu izanalizēt, kurš no tiem ir labākais.Vispirms jau jāsaprot, ka aizdevums ir unikāls jau ar to vien, ka ikvienam no tiem ir pa […]