Progresīvākā auto skola – Autoskola Presto

progresivaka-auto-skola

Katram no mums dzīvē pienāk brīdis, kad mašīna ir ļoti nepieciešama lieta, jo tā atvieglo mūsu ikdienas dzīvi. Nav svarīgi kādā vecumā tiek noliktas tiesības, galvenais ir vēlēšanās mācīties. Auto skolas ir daudz un dažādas, taču progresīvākā auto skola no visām ir Autoskola Presto. Ja nevarat izlemt, kurp doties mācīties, tad šo variantu vajadzētu nopietni apsvērt.

Daudziem cilvēkiem vārdi Autoskola Presto neko neizteiks, tieši tāpēc auto skolai ir sava mājas lapa, kur pieejama visa nepieciešamā informācija par tās darbību, tiesību kategorijām u.c. Viss, kas jums jāizdara, lai iegūtu informāciju – jāapmeklē: http://www.autoskola-presto.com/.

Auto skolā iespējams nokārtot dažāda veida kategorijas tiesības: A, A1, A2, AM, B, BE un daudzas citas, par kurām informācija arī atrodama mājas lapā. Uzņēmumam ir arī tāds pluss, ka apmācības laikus jūs varat izvēlēties paši, vai vēlaties mācīties no rīta, pēcpusdienā, vai tikai vakarā. Pateicoties šādam piedāvājumam, jūs varat ērti atrast brīvo laiku, kuru varētu pilnībā veltīt apmācībām.

Presto ir liels uzņēmums, jo jau atvēris pavisam četras filiāles:

 • Centrs, Rīga;
 • Ķengarags, Rīga;
 • Purvciems, Rīga;
 • Lielvārde.

Pieteikties mācībām iespējams gan caur pašu mājas lapu, gan sazinoties ar auto skolu pa tālruni: +371 277 48 988. Darbinieki tikai priecāsies no jums dzirdēt!

Sociālie tīkli sastāda lielu nozīmi mūsu dzīvēs, tas viss pateicoties tik vieglai informācijas piekļuvei. Autoskola Presto arī ir ļoti mūsdienīga iestāde, jo viņiem iespējams sekot arī sociālajos tīklos kā Facebook, Twitter, Youtube un citos. Lai nebūtu stundām ilgi jāsēž un jāmeklē, mājas lapa un sociālie tīkli meklēšanu būtiski atvieglo.

Ja rodas jautājumi par pasniedzējiem vai instruktoriem, par viņiem visa informācija atrodama mājas lapā, kur redzams arī pasniedzēju novērtējums no apkārtējo puses un ir iespēja pieteikties apmācībām tieši pie konkrēti izvēlētā pasniedzēja. Nevarēsim nepiekrist, ka šāds piedāvājums ir tiešām noderīgs, jo nereti gadās aiziet pie pasniedzēja vai instruktora, ar kuru nevar atrast kopīgu valodu, tad šis noteikti nebūs tas gadījums. Lai arī cilvēki ir ļoti dažādi, tas meklēšanas procesu būtiski atvieglo.

Mēs katrs, dodoties mācīties, sagaidām labāko apmācību kvalitāti. Lai šādu kvalitāti sasniegtu nepieciešami pieredzējuši darbinieki, ko Presto var garantēt. Ja gadījumā nebūsiet ar kādu no pakalpojumiem apmierināti, par pamatotām pretenzijām jums būs iespēja saņemt savu naudu atpakaļ. Tāpēc nav jāuztraucas par lieki iztērētu naudu, jo šis noteikti nebūs viens no tiem gadījumiem.

Interesanti ir tas, ka Presto ierindojas otrajā vietā Latvijas auto skolu TOP5. Tas ir vēl viens indikators tam, ka auto skola piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus un apmierinātības līmenis ir augsts. Citu cilvēku atsauksmes, kuri arī mācījušies šajā iestādē, var atrast Presto mājas lapā. Iespējams šādi jūs sevi pārliecināsiet iestāties.  Izvēlēsimies gudri!


RSS RSS

 • Uzzini kādas riepas nepieciešamas ziemai
  Auto allaž jābūt teicamā stāvoklī, lai Jūs neapdraudētu pats sevi un apkārtējos. Riepu centra speciālisti gatavi palīdzēt katram savam klientam, lai maksimāli pielāgotu vajadzīgās riepas braukšanas veidam un attiecīgajam auto. Jūs droši varat arī iepazīties ar cita veida pakalpojumiem, kas noder visiem, kam svarīgs ļoti kvalitatīvs apkalpošanas serviss un īp […]
 • Kā strādāt no mājām, un ko darīt, ja naudas pietrūkst?
  Lai cik ļoti to nevēlētos un censtos ietaupīt ik mēnesi, tomēr dažreiz gadās tā, ka naudas pietrūkst. Kādu nedēļas nogali gribētu doties uz SPA, pasēdēt ar draugiem kādā pirtiņā lauku mājās, nopirkt jaunu kleitu vai aizbraukt uz pāris dienām uz Parīzi – naudas šādām lietām pietrūkst. Tā nu tas ir. Labi, varbūt uz Parīzi braukt […]
 • Izvēlieties atbilstošāko apdrošināšanu
  Visiem zināms, ka ir nereāli daudzi cilvēki, kas izvēlas šos konkrētos pakalpojumus, tādēļ ir iespējams izvēlēties dažādas kompānijas, kas tos piedāvā. Katru apdrošināšanas polisi ievērojama daļa cilvēku biežāk noformē internetā, ietaupot savu brīvo laiku. Paralēli OCTA primārajai apdrošināšanai būtu vēlams izraudzīties vēl ko, tomēr to izvēlas pats klients. […]