Progresīvākā auto skola – Autoskola Presto

progresivaka-auto-skola

Katram no mums dzīvē pienāk brīdis, kad mašīna ir ļoti nepieciešama lieta, jo tā atvieglo mūsu ikdienas dzīvi. Nav svarīgi kādā vecumā tiek noliktas tiesības, galvenais ir vēlēšanās mācīties. Auto skolas ir daudz un dažādas, taču progresīvākā auto skola no visām ir Autoskola Presto. Ja nevarat izlemt, kurp doties mācīties, tad šo variantu vajadzētu nopietni apsvērt.

Daudziem cilvēkiem vārdi Autoskola Presto neko neizteiks, tieši tāpēc auto skolai ir sava mājas lapa, kur pieejama visa nepieciešamā informācija par tās darbību, tiesību kategorijām u.c. Viss, kas jums jāizdara, lai iegūtu informāciju – jāapmeklē: http://www.autoskola-presto.com/.

Auto skolā iespējams nokārtot dažāda veida kategorijas tiesības: A, A1, A2, AM, B, BE un daudzas citas, par kurām informācija arī atrodama mājas lapā. Uzņēmumam ir arī tāds pluss, ka apmācības laikus jūs varat izvēlēties paši, vai vēlaties mācīties no rīta, pēcpusdienā, vai tikai vakarā. Pateicoties šādam piedāvājumam, jūs varat ērti atrast brīvo laiku, kuru varētu pilnībā veltīt apmācībām.

Presto ir liels uzņēmums, jo jau atvēris pavisam četras filiāles:

 • Centrs, Rīga;
 • Ķengarags, Rīga;
 • Purvciems, Rīga;
 • Lielvārde.

Pieteikties mācībām iespējams gan caur pašu mājas lapu, gan sazinoties ar auto skolu pa tālruni: +371 277 48 988. Darbinieki tikai priecāsies no jums dzirdēt!

Sociālie tīkli sastāda lielu nozīmi mūsu dzīvēs, tas viss pateicoties tik vieglai informācijas piekļuvei. Autoskola Presto arī ir ļoti mūsdienīga iestāde, jo viņiem iespējams sekot arī sociālajos tīklos kā Facebook, Twitter, Youtube un citos. Lai nebūtu stundām ilgi jāsēž un jāmeklē, mājas lapa un sociālie tīkli meklēšanu būtiski atvieglo.

Ja rodas jautājumi par pasniedzējiem vai instruktoriem, par viņiem visa informācija atrodama mājas lapā, kur redzams arī pasniedzēju novērtējums no apkārtējo puses un ir iespēja pieteikties apmācībām tieši pie konkrēti izvēlētā pasniedzēja. Nevarēsim nepiekrist, ka šāds piedāvājums ir tiešām noderīgs, jo nereti gadās aiziet pie pasniedzēja vai instruktora, ar kuru nevar atrast kopīgu valodu, tad šis noteikti nebūs tas gadījums. Lai arī cilvēki ir ļoti dažādi, tas meklēšanas procesu būtiski atvieglo.

Mēs katrs, dodoties mācīties, sagaidām labāko apmācību kvalitāti. Lai šādu kvalitāti sasniegtu nepieciešami pieredzējuši darbinieki, ko Presto var garantēt. Ja gadījumā nebūsiet ar kādu no pakalpojumiem apmierināti, par pamatotām pretenzijām jums būs iespēja saņemt savu naudu atpakaļ. Tāpēc nav jāuztraucas par lieki iztērētu naudu, jo šis noteikti nebūs viens no tiem gadījumiem.

Interesanti ir tas, ka Presto ierindojas otrajā vietā Latvijas auto skolu TOP5. Tas ir vēl viens indikators tam, ka auto skola piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus un apmierinātības līmenis ir augsts. Citu cilvēku atsauksmes, kuri arī mācījušies šajā iestādē, var atrast Presto mājas lapā. Iespējams šādi jūs sevi pārliecināsiet iestāties.  Izvēlēsimies gudri!


RSS RSS

 • 3 padomi drošākiem treniņiem
  Pareizi izpildīti treniņi spēj paveikt neticamas lietas – samazināt iekaisumu, sirds slimību un sirdstriekas risku, uzlabot smadzeņu darbību, kā arī garīgo veselību kopumā. Diemžēl, ne visi cilvēki trenējas un vingro pareizi, kā rezultātā nereti gūst traumas, sākot ar sastieptu muskuli vai izgrieztu potīti, beidzot pat ar locītavas dislokāciju. Vairums no šī […]
 • Ne visi ir piemēroti ģimnāzijām, bet ģimnāzijas ir piemērotas visiem
  Kad sākumskolas izglītība jau iegūta, pārkāptas pirmās klases arī pamatskolā, varbūt pat jau izvirzījušās vēlmes saistībā ar nākotnes profesiju, kas prasa precīzas un eksaktas zināšanas, tiek meklētas alternatīvas vispārējai vidējajai izglītībai un skatiens tiek vērsts ģimnāziju virzienā. Sākumā tās šķiet biedējošas un neaizsniedzamas, tomēr ieskatoties dziļ […]
 • Kāpēc vajadzētu nomainīt logus?
  Visa veida logi jebkurā situācijā ir svarīga daļa no Jūsu mājokļa, jo tie visi galvenokārt ir atbildīgi par konkrētās mājas iemītnieku prieku un komfortu. PVC tipa logi arī tiek piedāvāti atšķirīgos stilos, jo būtiski atšķiras to rāmju forma, izmēri un citas nianses. Vēl liela privilēģija ir rāmja konkrētās krāsas izvēle, jo tā būs izdevība, kā […]