Sludinājumu ievietošana SS.lv un citās reklāmas platformās

ss-lv

Mūsdienu patērēšanas kults ir novedis pie tā, ka cilvēki iegādājas lietas, kas ikdienā varbūt nemaz nav vajadzīgas vai tiek izmantotas ļoti reti. Ja arī tev ir virkne nevajadzīgu lietu, kas vienkārši krāj putekļus un aizņem vietu, tad kāpēc gan tās nepārvērst naudā? To var izdarīt, vienkārši ievietojot sludinājumu internetā, piemēram, tādos sludinājumu portālos kā SS.lv, Dalder.lv u.c. 

Vēlos pārdot nevajadzīgās lietas – ar ko sākt?

Ja tev ir daudz dažādu lietu, no kurām vēlies atbrīvoties, varētu būt diezgan liels izaicinājums saprast, kur un kā visizdevīgāk sasniegt cilvēkus, kam šīs lietas varētu šķist aktuālas. Visērtākais variants, protams, ir vienkārši izvēlēties sludinājumu portālu, kurā iespējams pārdot preces no dažādām kategorijām (apģērbs, elektronika, grāmatas, mēbeles u.tml.). Tas nozīmē, ka tev nevajadzēs lietot vairākas sludinājumu platformas, kas paredzētas katra savai preču kategorijai. Tātad – tu ietaupīsi savu laiku.

Latvijas tirgū ir vairākas pazīstamas sludinājumu platformas, tostarp jau minētais portāls SS.lv, kas darbojas jau labu laiku. Tiesa gan, portāls pa šiem gadiem gluži vai nav mainījies un tajā iztrūkst tādu pašsaprotamu lietu kā sludinājumu filtrēšanas sistēmas ar iespēju saglabāt savus iestatījumus turpmākai lietošanai, preču novērtēšanas un atsauksmju sistēmas u.tml. Ja iepriekš minētās funkcijas tev ir aktuālas, tad ir vērts izvēlēties ievietot sludinājumu citā portālā, piemēram, Dalder.lv.

Tad, kad esi izlēmis, kurā platformā vēlies pārdot savas preces, nākošais solis ir noteikt tām cenu. Vienkāršākais variants būtu salīdzināt cik lielās summās tās pašas kategorijas lietotās preces pārdod citi, piemēram, apskatot SS.lv sludinājumus. Daudzi mēdz izmantot arī barteru, proti, samainīt sev piederošās lietas pret citām precēm līdzīgā vērtībā.

Kad vēlamā cena un vieta, kur publicēt sludinājumu ir izvēlēta, atliek tikai sagatavot preces attēlus un sludinājuma aprakstu. Ja vēlies pārdod tikai vienu lietu un zini, ka kādu laiku neko citu vairs neplāno pārdot, tad var izmantot SS.lv.

Tomēr, ja pārdod lietas diez gan regulāri, tad laiku varētu ietaupīt ar Dalder.lv, kas piedāvā izveidot reģistrēta lietotāja profilu, kas kalpo arī kā mājas lapa. Līdz ar to potenciālie pircēji var daudz ērtāk aplūkot tavus piedāvājumus, jo visi tavi sludinājumi būs apkopoti vienuviet. Portāls arī piedāvā tiešu komunikāciju starp pircēju un pārdevēju, kas samazina iespēju tikt apkrāptam, jo, kā zinām, arī internetā aktīvi darbojas krāpnieki. SS.lv šāda iespēja netiek piedāvāta.

Kā vienā, tā arī otrā sludinājumu platformā sludinājumus bez maksas var publicēt ne tikai uzņēmumi, bet arī privātpersonas. Tiesa, SS.lv sludinājumu izcelšana, lai tos pamanītu lielāks skaits cilvēku, tiek veikta par papildus maksu.


RSS RSS

  • Ko darīt vasaras brīvlaikā?
    Skolēniem vārdu salikums “vasaras brīvlaiks” ir nu ļoti tīkams ausīm! Ko tik nevar sadarīt, piedzīvot, izbaudīt vasaras brīvlaikā, kad pats galvenais un labākais aspekts tajā visā – nav jāiet uz skolu! Tiesa, mūsdienu tehnoloģijas savās “ķetnās” ievelk ne vienu vien jauno prātu, kad puse (teju labākajā gadījumā) vasaras tiek pavadīta pie datora ekrāna, spēlē […]
  • Vajadzīga jauna parfimērija? Ielūkojieties te!
    Ikviens no klientiem pavisam noteikti jau zina, kuras tieši ir viņa iecienītākās smaržas. Tieši tādēļ smaržu interneta veikals dod iespēju saņemt visu vajadzīgo ļoti īsā laikā. Īpaši veidotie raksti būs ideāli piemēroti cilvēkiem, kas tiešām vēlas kārtīgi iepazīt ikvienu no redzamajiem aromātiem. Saprotams, ka piemērotas lietas spēs sameklēt visas sievietes […]
  • Piemērots aizdevums Jūsu tēriņiem
    Katrā aizņemšanās reizē klientiem ir būtiski, lai konkrētais kredīts būtu izcili piemērots viņu ienākumiem un reālajām iespējām atmaksāt. Kredīti ir veidoti no vairākiem faktoriem, tāpēc ir jāpievērš uzmanību katram no tiem, lai spētu izanalizēt, kurš no tiem ir labākais.Vispirms jau jāsaprot, ka aizdevums ir unikāls jau ar to vien, ka ikvienam no tiem ir pa […]