Sludinājumu ievietošana SS.lv un citās reklāmas platformās

ss-lv

Mūsdienu patērēšanas kults ir novedis pie tā, ka cilvēki iegādājas lietas, kas ikdienā varbūt nemaz nav vajadzīgas vai tiek izmantotas ļoti reti. Ja arī tev ir virkne nevajadzīgu lietu, kas vienkārši krāj putekļus un aizņem vietu, tad kāpēc gan tās nepārvērst naudā? To var izdarīt, vienkārši ievietojot sludinājumu internetā, piemēram, tādos sludinājumu portālos kā SS.lv, Dalder.lv u.c. 

Vēlos pārdot nevajadzīgās lietas – ar ko sākt?

Ja tev ir daudz dažādu lietu, no kurām vēlies atbrīvoties, varētu būt diezgan liels izaicinājums saprast, kur un kā visizdevīgāk sasniegt cilvēkus, kam šīs lietas varētu šķist aktuālas. Visērtākais variants, protams, ir vienkārši izvēlēties sludinājumu portālu, kurā iespējams pārdot preces no dažādām kategorijām (apģērbs, elektronika, grāmatas, mēbeles u.tml.). Tas nozīmē, ka tev nevajadzēs lietot vairākas sludinājumu platformas, kas paredzētas katra savai preču kategorijai. Tātad – tu ietaupīsi savu laiku.

Latvijas tirgū ir vairākas pazīstamas sludinājumu platformas, tostarp jau minētais portāls SS.lv, kas darbojas jau labu laiku. Tiesa gan, portāls pa šiem gadiem gluži vai nav mainījies un tajā iztrūkst tādu pašsaprotamu lietu kā sludinājumu filtrēšanas sistēmas ar iespēju saglabāt savus iestatījumus turpmākai lietošanai, preču novērtēšanas un atsauksmju sistēmas u.tml. Ja iepriekš minētās funkcijas tev ir aktuālas, tad ir vērts izvēlēties ievietot sludinājumu citā portālā, piemēram, Dalder.lv.

Tad, kad esi izlēmis, kurā platformā vēlies pārdot savas preces, nākošais solis ir noteikt tām cenu. Vienkāršākais variants būtu salīdzināt cik lielās summās tās pašas kategorijas lietotās preces pārdod citi, piemēram, apskatot SS.lv sludinājumus. Daudzi mēdz izmantot arī barteru, proti, samainīt sev piederošās lietas pret citām precēm līdzīgā vērtībā.

Kad vēlamā cena un vieta, kur publicēt sludinājumu ir izvēlēta, atliek tikai sagatavot preces attēlus un sludinājuma aprakstu. Ja vēlies pārdod tikai vienu lietu un zini, ka kādu laiku neko citu vairs neplāno pārdot, tad var izmantot SS.lv.

Tomēr, ja pārdod lietas diez gan regulāri, tad laiku varētu ietaupīt ar Dalder.lv, kas piedāvā izveidot reģistrēta lietotāja profilu, kas kalpo arī kā mājas lapa. Līdz ar to potenciālie pircēji var daudz ērtāk aplūkot tavus piedāvājumus, jo visi tavi sludinājumi būs apkopoti vienuviet. Portāls arī piedāvā tiešu komunikāciju starp pircēju un pārdevēju, kas samazina iespēju tikt apkrāptam, jo, kā zinām, arī internetā aktīvi darbojas krāpnieki. SS.lv šāda iespēja netiek piedāvāta.

Kā vienā, tā arī otrā sludinājumu platformā sludinājumus bez maksas var publicēt ne tikai uzņēmumi, bet arī privātpersonas. Tiesa, SS.lv sludinājumu izcelšana, lai tos pamanītu lielāks skaits cilvēku, tiek veikta par papildus maksu.


RSS RSS

  • Iepazīt pasauli būs drošāk
    Jebkurā gadījumā noteiktā ceļojuma apdrošināšana jāiegādājas vienmēr, lieki nedomājot par attiecīgās atpūtas vietu. Ceļojumu speciālā apdrošināšana online tiek piedāvāta ļoti operatīvi, pietam nav speciāli pašam jādodas pie izvēlētā apdrošinātāja uz biroju. Lai katram klientam būtu iespēja maksimāli pietuvināt visus pieejamos piedāvājumus savai situācijai, i […]
  • Tag Heuer zīmola rokas pulksteņi – kvalitāte, luksus un elegance
    Šveices pulksteņus raksturo perfekts mehānisms, ko amata meistari gatavo jau no 16.gs.viuds.  Tie kalpo nevainojami un noteikti ne reizi nepievils. Tas viennozīmīgi ir ieguldījums ilgtermiņā, jo katra sīkākā detaļa noslīpēta un pārdomāta, lai sniegtu labāko, ko vien pulksteņmeistari var piedāvāt. Mirdzošs tērauds, mūsdienīga funkcionalitāte kvarca vai mehāni […]
  • Modernās reklāmas pirmsākumi
    Reklāma, kādu to pazīstam šodien, ir pamazām attīstījusies laika gaitā. Reklāmas pirmsākumi meklējami jau senajā Ēģiptē, Grieķijā un Arābu zemēs, kur, izmantojot papirosus tika reklamēti dažādi medicīniski eliksīri vai arī ietekmīgi politiķi.  Protams, reklāma uz papirosiem senajā Ēģiptē krietni atšķīrās no mūsdienu reklāmām gan pēc formas, gan saturiski. Šo […]