Sludinājumu ievietošana SS.lv un citās reklāmas platformās

ss-lv

Mūsdienu patērēšanas kults ir novedis pie tā, ka cilvēki iegādājas lietas, kas ikdienā varbūt nemaz nav vajadzīgas vai tiek izmantotas ļoti reti. Ja arī tev ir virkne nevajadzīgu lietu, kas vienkārši krāj putekļus un aizņem vietu, tad kāpēc gan tās nepārvērst naudā? To var izdarīt, vienkārši ievietojot sludinājumu internetā, piemēram, tādos sludinājumu portālos kā SS.lv, Dalder.lv u.c. 

Vēlos pārdot nevajadzīgās lietas – ar ko sākt?

Ja tev ir daudz dažādu lietu, no kurām vēlies atbrīvoties, varētu būt diezgan liels izaicinājums saprast, kur un kā visizdevīgāk sasniegt cilvēkus, kam šīs lietas varētu šķist aktuālas. Visērtākais variants, protams, ir vienkārši izvēlēties sludinājumu portālu, kurā iespējams pārdot preces no dažādām kategorijām (apģērbs, elektronika, grāmatas, mēbeles u.tml.). Tas nozīmē, ka tev nevajadzēs lietot vairākas sludinājumu platformas, kas paredzētas katra savai preču kategorijai. Tātad – tu ietaupīsi savu laiku.

Latvijas tirgū ir vairākas pazīstamas sludinājumu platformas, tostarp jau minētais portāls SS.lv, kas darbojas jau labu laiku. Tiesa gan, portāls pa šiem gadiem gluži vai nav mainījies un tajā iztrūkst tādu pašsaprotamu lietu kā sludinājumu filtrēšanas sistēmas ar iespēju saglabāt savus iestatījumus turpmākai lietošanai, preču novērtēšanas un atsauksmju sistēmas u.tml. Ja iepriekš minētās funkcijas tev ir aktuālas, tad ir vērts izvēlēties ievietot sludinājumu citā portālā, piemēram, Dalder.lv.

Tad, kad esi izlēmis, kurā platformā vēlies pārdot savas preces, nākošais solis ir noteikt tām cenu. Vienkāršākais variants būtu salīdzināt cik lielās summās tās pašas kategorijas lietotās preces pārdod citi, piemēram, apskatot SS.lv sludinājumus. Daudzi mēdz izmantot arī barteru, proti, samainīt sev piederošās lietas pret citām precēm līdzīgā vērtībā.

Kad vēlamā cena un vieta, kur publicēt sludinājumu ir izvēlēta, atliek tikai sagatavot preces attēlus un sludinājuma aprakstu. Ja vēlies pārdod tikai vienu lietu un zini, ka kādu laiku neko citu vairs neplāno pārdot, tad var izmantot SS.lv.

Tomēr, ja pārdod lietas diez gan regulāri, tad laiku varētu ietaupīt ar Dalder.lv, kas piedāvā izveidot reģistrēta lietotāja profilu, kas kalpo arī kā mājas lapa. Līdz ar to potenciālie pircēji var daudz ērtāk aplūkot tavus piedāvājumus, jo visi tavi sludinājumi būs apkopoti vienuviet. Portāls arī piedāvā tiešu komunikāciju starp pircēju un pārdevēju, kas samazina iespēju tikt apkrāptam, jo, kā zinām, arī internetā aktīvi darbojas krāpnieki. SS.lv šāda iespēja netiek piedāvāta.

Kā vienā, tā arī otrā sludinājumu platformā sludinājumus bez maksas var publicēt ne tikai uzņēmumi, bet arī privātpersonas. Tiesa, SS.lv sludinājumu izcelšana, lai tos pamanītu lielāks skaits cilvēku, tiek veikta par papildus maksu.


RSS RSS

  • Uzzini kādas riepas nepieciešamas ziemai
    Auto allaž jābūt teicamā stāvoklī, lai Jūs neapdraudētu pats sevi un apkārtējos. Riepu centra speciālisti gatavi palīdzēt katram savam klientam, lai maksimāli pielāgotu vajadzīgās riepas braukšanas veidam un attiecīgajam auto. Jūs droši varat arī iepazīties ar cita veida pakalpojumiem, kas noder visiem, kam svarīgs ļoti kvalitatīvs apkalpošanas serviss un īp […]
  • Kā strādāt no mājām, un ko darīt, ja naudas pietrūkst?
    Lai cik ļoti to nevēlētos un censtos ietaupīt ik mēnesi, tomēr dažreiz gadās tā, ka naudas pietrūkst. Kādu nedēļas nogali gribētu doties uz SPA, pasēdēt ar draugiem kādā pirtiņā lauku mājās, nopirkt jaunu kleitu vai aizbraukt uz pāris dienām uz Parīzi – naudas šādām lietām pietrūkst. Tā nu tas ir. Labi, varbūt uz Parīzi braukt […]
  • Izvēlieties atbilstošāko apdrošināšanu
    Visiem zināms, ka ir nereāli daudzi cilvēki, kas izvēlas šos konkrētos pakalpojumus, tādēļ ir iespējams izvēlēties dažādas kompānijas, kas tos piedāvā. Katru apdrošināšanas polisi ievērojama daļa cilvēku biežāk noformē internetā, ietaupot savu brīvo laiku. Paralēli OCTA primārajai apdrošināšanai būtu vēlams izraudzīties vēl ko, tomēr to izvēlas pats klients. […]