Tauku atsaldēšana – efektīva metode slaida auguma iegūšanai

tauku-atsaldesana

Liekais svars ir mūsdienu pasaules lielākā problēma, ar ko cīņa reizēm liekas neuzveicama. Patiesībā, tauku šūnu skaits organismā noformējas jau pusaudžu vecumā. Ar sporta un diētas palīdzību iespējams tikai šīs šūnas samazināt. Tauku atsūkšanas iekārta, ko piedāvā Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnikā, ir Nr. 1 iekārta pasaulē, kas palīdz atbrīvoties no liekajiem taukiem.

Tās  galvenā pievienotā vērtība ir rezultāts, ko var pielīdzināt plastiskajām operācijām, tomēr tā ir neinvazīva un inovatīva ķermeņa skulpturēšanas tehnoloģija. Sniedzot drošu un precīzi kontrolētu dzesēšanu, sistēma efektīvi iedarbojas uz zemādas taukšūnām, tās iznīcinot, un padarot problēmzonas slaidas.

Kas ir tauku atsaldēšana?

Tauku atsaldēšanas fenomens slēpjas apstāklī, ka vienas sesijas laikā  iespējams samazināt problēmzonas tauku daudzumu līdz pat 25%. Tas ir milzīgs apjoms ar tauku šūnām, kas tiek sasaldētas uz neatgriešanos. Tauku atsaldēšana ir ļoti draudzīga pret ķermeni, jo organisms pakāpeniski un dabīgā veidā atbrīvojas no iznīcinātajām taukšūnām, kā arī pēc procedūras nav nepieciešams veikt nekādus piesardzības pasākumus. Veicot procedūru kursu, acīmredzamus rezultātus  var  sasniegt tikai jau 2 mēnešu laikā!

Kādos gadījumos nepieciešama tauku atsaldēšana?

Samazināt taukus nepieciešams katram, kas ar pirkstiem var saņemt rokās tauku “rullīti”. Diemžēl, liekie tauki ir lielākajai daļai cilvēku. Ņemot vērā neveselīgo uzturu, mazkustīgo dzīvesveidu un stresu, šī procedūra ir izcila alternatīva treniņiem un svīšanai sporta zālē. Procedūra nepieciešama zonām, kuras ar sportiskajām aktivitātēm grūti regulējamas. Tauku sasaldēšana piemērota:

 • Dubultzoda samazināšanai;
 • Muguras zonai;
 • Sāniem;
 • Iekšstilbiem;
 • Rokām;
 • Vēdera zonai;
 • Sēžai;
 • Augšstilbiem.

Tauku atsaldēšanas procedūras apraksts

Tauku atsaldēšana iedarbojas tikai uz tauku šūnām, kas nozīmē, ka netiek aizskarti blakus esošie audi, asinsvadi un nervi. Atsaldēšanas laikā tauku šūnas tiek kristalizētas un sadalītas. Vielmaiņas procesa laikā sašķeltie tauki tiek pārstrādāti un atmirušās šūnas tiek izvadītas no organisma.

Pirms procedūras notiek konsultācija ar speciālistu, kas palīdzēs noteikt problēmzonas, apskatot visu ķermeni, ja nepieciešams, piesaistot arī uztura speciālistus un fizioterapeitus. Brīnišķīgākais ieguvums ir tas, ka tauku atsaldēšanas laikā ķermeni ne tikai atbrīvo no taukiem, bet arī to skulpturē, t.i. piešķir tam formu. Procedūras ilgums ir 35-60 minūtes, tā ir pilnībā  droša.

Tauku atsaldēšanas laikā iespējams lasīt grāmatu, skatīties TV un atpūsties no uztraukumiem pilnās ikdienas! Pierakstīties konsultācijai ir iespējams arī klīnikas mājas lapā dermatologs.com.


RSS RSS

 • Ko darīt vasaras brīvlaikā?
  Skolēniem vārdu salikums “vasaras brīvlaiks” ir nu ļoti tīkams ausīm! Ko tik nevar sadarīt, piedzīvot, izbaudīt vasaras brīvlaikā, kad pats galvenais un labākais aspekts tajā visā – nav jāiet uz skolu! Tiesa, mūsdienu tehnoloģijas savās “ķetnās” ievelk ne vienu vien jauno prātu, kad puse (teju labākajā gadījumā) vasaras tiek pavadīta pie datora ekrāna, spēlē […]
 • Vajadzīga jauna parfimērija? Ielūkojieties te!
  Ikviens no klientiem pavisam noteikti jau zina, kuras tieši ir viņa iecienītākās smaržas. Tieši tādēļ smaržu interneta veikals dod iespēju saņemt visu vajadzīgo ļoti īsā laikā. Īpaši veidotie raksti būs ideāli piemēroti cilvēkiem, kas tiešām vēlas kārtīgi iepazīt ikvienu no redzamajiem aromātiem. Saprotams, ka piemērotas lietas spēs sameklēt visas sievietes […]
 • Piemērots aizdevums Jūsu tēriņiem
  Katrā aizņemšanās reizē klientiem ir būtiski, lai konkrētais kredīts būtu izcili piemērots viņu ienākumiem un reālajām iespējām atmaksāt. Kredīti ir veidoti no vairākiem faktoriem, tāpēc ir jāpievērš uzmanību katram no tiem, lai spētu izanalizēt, kurš no tiem ir labākais.Vispirms jau jāsaprot, ka aizdevums ir unikāls jau ar to vien, ka ikvienam no tiem ir pa […]