Vislabākā autoskola Rīgā – kura Tu esi?

vislabākā autoskola RīgāJa Tev šobrīd ir aktuāls tiesību kārtošanas jautājums, tad pilnīgi noteikti interešu topa augšgalā ir arī jautājums par labāko autoskolu Rīgā. Mēs zinām, cik ļoti tas var nodarbināt prātu un radīt zināmu apjukumu, tāpēc esam šeit, lai palīdzētu izvēlēties labāko no labākajām. Izvēle ir gana plaša, tomēr ir daži atskaites punkti, kas ļaus visu salikt pa plauktiem.

Ar ko sākt?

Pirmkārt, izmanto mūsdienu spēcīgāko “ieroci” – internetu un tā bezgalīgos resursus. Meklē, lasi, uzzini un pieraksti savus secinājumus vai veido plusiņu/mīnusiņu tabulas. Rezultātā vai nu tiksi pie pilnīgas apskaidrības un sapratīsi, kura ir vislabākā autoskola Rīgā, vai vismaz nonāksi pie kaut kādiem secinājumiem.

Ja nevari izvēlēties starp vairākām Rīgas autoskolām, tad laiks aptaujāt draugus un paziņas, jo viņiem noteikti būs kas sakāms. Atkal dari tāpat – uzklausi un pieraksti savus un draugu novērojumus un secinājumus. Autoskolu Rīgā ir daudz, bet ne tik daudz, lai pie šī punkta Tu jau nebūtu atradis savējo.

Kuras ir populārākās autoskolas Rīgā?

Īpaši kādu neizceļot, nosauksim tās skolas, kas vairāku gadu garumā iemantojušas popularitāti un uzticību braukt gribētāju vidū. Un tās ir Fortūna, Presto, Gross, Mustangs, Credo un Autoprieks. Protams, ir vēl citas ļoti labas autoskolas, bet šīs ir tās, kuras gan interneta vidē, gan cilvēku savstarpējās sarunās figurē visbiežāk.

Ikviena no minētajām mācību iestādēm piedāvā dažādu kategoriju transportlīdzekļu vadīšanas teorētiskās un praktiskās apmācības. Tās rūpējas, lai ikviens audzēknis prastu orientēties pilsētā, iekļauties intensīvā satiksmē un varētu nokārtot CSDD eksāmenu ar pirmo reizi. Tomēr atceries, ka, lai kuru autoskolu Tu izvēlētos, lielāko lomu ceļā uz tiesībām spēlēs tieši praktiskā daļa jeb braukšana ar instruktoru. Pirms autoskolas un instruktora izvēles Tev jāizdomā, vai gribēsi iegūt vadītāja apliecību ar automātisko ātrumkārbu vai mehānisko ātrumkārbu.

Ja teoriju ikvienā skolā var iemācīties vai vismaz “iekalt”, tad ar braukšanu tas neies cauri. Tādēļ ir vērts vairāk iespringt uz laba instruktora atrašanu nekā uz vietu, kur klausīties teoriju. CSDD piedāvā iespēju aplūkot katra instruktora sekmības procentu, kas norāda, cik audzēkņu ir nokārtojuši gala eksāmenu ar pirmo reizi. Vēlam atrast īsto autoskolu un instruktoru!

 


RSS RSS

  • 3 padomi drošākiem treniņiem
    Pareizi izpildīti treniņi spēj paveikt neticamas lietas – samazināt iekaisumu, sirds slimību un sirdstriekas risku, uzlabot smadzeņu darbību, kā arī garīgo veselību kopumā. Diemžēl, ne visi cilvēki trenējas un vingro pareizi, kā rezultātā nereti gūst traumas, sākot ar sastieptu muskuli vai izgrieztu potīti, beidzot pat ar locītavas dislokāciju. Vairums no šī […]
  • Ne visi ir piemēroti ģimnāzijām, bet ģimnāzijas ir piemērotas visiem
    Kad sākumskolas izglītība jau iegūta, pārkāptas pirmās klases arī pamatskolā, varbūt pat jau izvirzījušās vēlmes saistībā ar nākotnes profesiju, kas prasa precīzas un eksaktas zināšanas, tiek meklētas alternatīvas vispārējai vidējajai izglītībai un skatiens tiek vērsts ģimnāziju virzienā. Sākumā tās šķiet biedējošas un neaizsniedzamas, tomēr ieskatoties dziļ […]
  • Kāpēc vajadzētu nomainīt logus?
    Visa veida logi jebkurā situācijā ir svarīga daļa no Jūsu mājokļa, jo tie visi galvenokārt ir atbildīgi par konkrētās mājas iemītnieku prieku un komfortu. PVC tipa logi arī tiek piedāvāti atšķirīgos stilos, jo būtiski atšķiras to rāmju forma, izmēri un citas nianses. Vēl liela privilēģija ir rāmja konkrētās krāsas izvēle, jo tā būs izdevība, kā […]