Vislabākā autoskola Rīgā – kura Tu esi?

vislabākā autoskola RīgāJa Tev šobrīd ir aktuāls tiesību kārtošanas jautājums, tad pilnīgi noteikti interešu topa augšgalā ir arī jautājums par labāko autoskolu Rīgā. Mēs zinām, cik ļoti tas var nodarbināt prātu un radīt zināmu apjukumu, tāpēc esam šeit, lai palīdzētu izvēlēties labāko no labākajām. Izvēle ir gana plaša, tomēr ir daži atskaites punkti, kas ļaus visu salikt pa plauktiem.

Ar ko sākt?

Pirmkārt, izmanto mūsdienu spēcīgāko “ieroci” – internetu un tā bezgalīgos resursus. Meklē, lasi, uzzini un pieraksti savus secinājumus vai veido plusiņu/mīnusiņu tabulas. Rezultātā vai nu tiksi pie pilnīgas apskaidrības un sapratīsi, kura ir vislabākā autoskola Rīgā, vai vismaz nonāksi pie kaut kādiem secinājumiem.

Ja nevari izvēlēties starp vairākām Rīgas autoskolām, tad laiks aptaujāt draugus un paziņas, jo viņiem noteikti būs kas sakāms. Atkal dari tāpat – uzklausi un pieraksti savus un draugu novērojumus un secinājumus. Autoskolu Rīgā ir daudz, bet ne tik daudz, lai pie šī punkta Tu jau nebūtu atradis savējo.

Kuras ir populārākās autoskolas Rīgā?

Īpaši kādu neizceļot, nosauksim tās skolas, kas vairāku gadu garumā iemantojušas popularitāti un uzticību braukt gribētāju vidū. Un tās ir Fortūna, Presto, Gross, Mustangs, Credo un Autoprieks. Protams, ir vēl citas ļoti labas autoskolas, bet šīs ir tās, kuras gan interneta vidē, gan cilvēku savstarpējās sarunās figurē visbiežāk.

Ikviena no minētajām mācību iestādēm piedāvā dažādu kategoriju transportlīdzekļu vadīšanas teorētiskās un praktiskās apmācības. Tās rūpējas, lai ikviens audzēknis prastu orientēties pilsētā, iekļauties intensīvā satiksmē un varētu nokārtot CSDD eksāmenu ar pirmo reizi. Tomēr atceries, ka, lai kuru autoskolu Tu izvēlētos, lielāko lomu ceļā uz tiesībām spēlēs tieši praktiskā daļa jeb braukšana ar instruktoru. Pirms autoskolas un instruktora izvēles Tev jāizdomā, vai gribēsi iegūt vadītāja apliecību ar automātisko ātrumkārbu vai mehānisko ātrumkārbu.

Ja teoriju ikvienā skolā var iemācīties vai vismaz “iekalt”, tad ar braukšanu tas neies cauri. Tādēļ ir vērts vairāk iespringt uz laba instruktora atrašanu nekā uz vietu, kur klausīties teoriju. CSDD piedāvā iespēju aplūkot katra instruktora sekmības procentu, kas norāda, cik audzēkņu ir nokārtojuši gala eksāmenu ar pirmo reizi. Vēlam atrast īsto autoskolu un instruktoru!

 


RSS RSS

  • Uzzini kādas riepas nepieciešamas ziemai
    Auto allaž jābūt teicamā stāvoklī, lai Jūs neapdraudētu pats sevi un apkārtējos. Riepu centra speciālisti gatavi palīdzēt katram savam klientam, lai maksimāli pielāgotu vajadzīgās riepas braukšanas veidam un attiecīgajam auto. Jūs droši varat arī iepazīties ar cita veida pakalpojumiem, kas noder visiem, kam svarīgs ļoti kvalitatīvs apkalpošanas serviss un īp […]
  • Kā strādāt no mājām, un ko darīt, ja naudas pietrūkst?
    Lai cik ļoti to nevēlētos un censtos ietaupīt ik mēnesi, tomēr dažreiz gadās tā, ka naudas pietrūkst. Kādu nedēļas nogali gribētu doties uz SPA, pasēdēt ar draugiem kādā pirtiņā lauku mājās, nopirkt jaunu kleitu vai aizbraukt uz pāris dienām uz Parīzi – naudas šādām lietām pietrūkst. Tā nu tas ir. Labi, varbūt uz Parīzi braukt […]
  • Izvēlieties atbilstošāko apdrošināšanu
    Visiem zināms, ka ir nereāli daudzi cilvēki, kas izvēlas šos konkrētos pakalpojumus, tādēļ ir iespējams izvēlēties dažādas kompānijas, kas tos piedāvā. Katru apdrošināšanas polisi ievērojama daļa cilvēku biežāk noformē internetā, ietaupot savu brīvo laiku. Paralēli OCTA primārajai apdrošināšanai būtu vēlams izraudzīties vēl ko, tomēr to izvēlas pats klients. […]